Sign in to follow this  
Followers 0
jara.11

Chybové hlášení

14 posts in this topic

Při startu se mi na pal.počítači objeví hláška :chyba ICE. Hned zmizí a vše šlape jak má.Neví někdo co to znamená ? Dík.:o:

nenio to ze mrzne? Jako ice alert?

nebo je spatny teplomer.

Původně zaslal: jara.11

Je pravda, že pořáde bliká ukazatel teploty.

Mne na me 307 blika ukazatel teploty, kdyz jsou 3stupne a min...takze v podstate celou zimu. Je to v poradku, ma te to upozornit na to, ze je nebezpeci namrazy;)

no ale mam k tomu jednu pripominku, Jak jsem zpozoroval, tak nam to u 207my nepipa, jak u 206ky, sic se tam ukaze ice alert a pak to blika, ale tot vse.

A v menu nikde nic neni. Asi bude samy problem, co mela (ma) Permonice, ze je nejaky novy moderni software a odmita to pipat.

Zlate bawo, ktere me pipne, kdyz je min jak tri stupne.

Jééé, mě nic nepípá a nepíše a taky poznám námrazu, většinou když vystoupím z auta a hodím záda, pak vím že mám vlízt zpátky protože auto má 4 kola a nemuže upadnout, a já se cítím jistěji v autě než na nohách:D:D

ja ji taky poznam jednoduse. Kdyz na silnci pred sebou koukam bocnim okynkem :D:D

Me to u 206 taky nepipalo dokud to fungovalo, ted uz nefunguje ale pracuje se na lepsi verzi... pipaci....;)

Mám zjištěno od servisního technika, že jde o upozornění na prochladlý motor. A mělo by se s autem pozvolna.

Děkuji všem za snahu pomoci i vtipné odpovědi potěší a přeji všem v Novém roce mnoho kilometrů v naprosté pohodě, tak jak si tento model zaslouží !http://www.peugeot-club.cz/kniha/img/papa.gif

:papahttp://www.peugeot-club.cz/kniha/img/potlesk.gif

:potlesk

[upravil dne 23/12/07 jara.11]

Mne to raz pipne a samozrejme palubny pocitac vypise tu hlasku, ked je teplota <= 3 °C a teplotny ukazovatel stale blika.

[upravil dne 8.4.2008 mohawk]