Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

volba presidenta CR


buml

volba presidenta CR  

  1. 1. volba presidenta CR


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Původně zaslal: aaischa

u klause me stve jak "zlehcuje" zivotni prostredi atd, nejsem ekolog ale zas proste to nemuze hazet zahlavu s tim ze to neresi.. jak to pak vypada... ono so clvoek nevybere.. chjo :(

Tak právě to je jedna z věcí, která se mě líbí.

Globální oteplování a podobný zhovadilosti si vymýšlí ekoteroristi typu Bursíka a spol. zejména pro to, aby se zviditelnili. Proto teď máme naftu za 32, olej v obchodech jde nahoru, stoupá cena v podstatě na co se podíváš a ode všad slyšíme, že je potřeba řešit životní prostředí, jakoby mělo dojít k nějakýmu velkýmu třesku a zkáze planety - ale díky podobným exotům vychcípáme proto, že nám zákážou normálně žít a po obědě si krknout to se mě osobně dotýká a dokonce přiznám, že mě to i omezuje.

Když se zelení nedopatřením dostali do vlády, čekal jsem prů*er, ale až takovej, jako s těma svýma 4,5 hlasy předváděj, to jsem fakt neočekával.

A TEĎ DO MĚ

[upravil dne 16/12/2007 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsou totiz dva extremy. Soucasna figurka v kresle presidenta a pak nekteri zeleni, kteri omezuji vsechny okolo jenom sebe ne. Ale kecat o ochrane zivotniho prostredi umi skvele.

Medvede - za cenu nafty nemuzou tolik ekologove, jako Ti, kteri z toho maji zisky. Vzdy za vsim hledej toho, komu dana situace prospeje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peta

To jsou totiz dva extremy. Soucasna figurka v kresle presidenta a pak nekteri zeleni, kteri omezuji vsechny okolo jenom sebe ne. Ale kecat o ochrane zivotniho prostredi umi skvele.

Medvede - za cenu nafty nemuzou tolik ekologove, jako Ti, kteri z toho maji zisky. Vzdy za vsim hledej toho, komu dana situace prospeje.

Cena nafty se skokově zvýšila po té, co ekologové prosadili povinné přidávání řepkovýho svinstva - takže kdo za to může??

Ropní šejci, stát a pumpaři už na naftě vydělávali před tímto zásahem a byli spokojení oni a vlastně i já, ale tohle zvýšení ceny mi přijde zbytečné a osobně mám i tak trochu strach co na to řekne motor (i když se to tu Oddie snažil před časem vysvětlovat, že to snad na motor nemá mít vliv).

Jediný, co mě uklidňuje, že se brzo zvedne i cena benzínu díky přimícháváni lihu do paliva, takže se nafta snad opět stane levnější než benzín.

[upravil dne 16/12/2007 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peta

To jsou totiz dva extremy. Soucasna figurka v kresle presidenta a pak nekteri zeleni, kteri omezuji vsechny okolo jenom sebe ne. Ale kecat o ochrane zivotniho prostredi umi skvele.

Medvede - za cenu nafty nemuzou tolik ekologove, jako Ti, kteri z toho maji zisky. Vzdy za vsim hledej toho, komu dana situace prospeje.

tak za cenou nafty hledej ekology a rovnou je spravne pojmenuj > lobbiste zemedelcu;)

ale to uz muzem rovnou rozjet kampan na pristi parlamentni volby

[upravil dne 16/12/07 buml]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Cena nafty se skokově zvýšila po té, co ekologové prosadili povinné přidávání řepkovýho svinstva - takže kdo za to může??

Víc bych věřil, že zemědělci. (Těm to pomůže :papa)

Edit: Buml byl rychlejší :D

[upravil dne 16.12.07 Peta]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Ale pravda - když už jsem tu v jiném vlákně některým vynadal, tak přiznám, že jsem se od původního tématu poněkud odchýlil

POTVRZUJI TEDY VOLBU KLAUSE

Je uplně jedno kdo tam bude, stejně je to ve většině případů jen panák na ukazování
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peta

Původně zaslal: Medvěd

Cena nafty se skokově zvýšila po té, co ekologové prosadili povinné přidávání řepkovýho svinstva - takže kdo za to může??

Víc bych věřil, že zemědělci. (Těm to pomůže :papa)

Edit: Buml byl rychlejší :D

[upravil dne 16.12.07 Peta]

Buml byl rychlejší a ještě k tomu je na mé straně - píše:

".... HLEDEJ EKOLOGY, LÉPE ŘEČENO ZEMĚDĚLSKÉ LOBBYSTY"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

njn, co si ma clovek jineho myslet, kdyz vse je valstne delano jen naoko ekologii a vlastne jde jen o to jak ziskat zaminku pro zdrazeni temer vseho duleziteho jako napr pivo;) pak ten druhy chleb ve stavu pevnem (no tak to bylo trocha odlehceni) ale je to spocitano tak aby jakoby z duvodu motorismu muselo zdrazit uplne vsechno, ale ve prospech modre planety zakryte zelenou rouskou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Buml byl rychlejší a ještě k tomu je na mé straně - píše:

".... HLEDEJ EKOLOGY, LÉPE ŘEČENO ZEMĚDĚLSKÉ LOBBYSTY"

Já si tu větu vysvětluji: "Hledej ekology. Teda vlastě ne ekology, ale zemědělské lobby" :D Ono mnoho zemědělců není zároveň ekology...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přemýšlím, kolik je členů a jestli je tolik místa v lochu. Že by jsme byli političtí vězni ?

Tyto pages mají poměrně dobrý rating, čas od času někdo tot vlákno najde a bude stranda. Používá vězeňská služba ČR pro přepravu vezňů vozy PEUGEOT ? Jiným bych nejel.

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Pe.Tr

A TEĎ VÁŽNĚ!!!

proč tu řešime politiku?stopněte to zavčas!:grr

Jo stopněte to, dřív než se někomu něco stane.:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně bych volil Klause a taky jsem ho tady zakliknul. Nic osobně proti Švejnarovi nemám, možná by byl i důsledně apolitický, ale přijde mi to, jak bylo psáno víše, že je to člověk, kterého našli formou ber, kde ber, jen aby měli oponenta pro Klause. Nemyslím, že by měl potřebnou představu o ČR a jejich problémech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peta

Medvede - za cenu nafty nemuzou tolik ekologove, jako Ti, kteri z toho maji zisky. Vzdy za vsim hledej toho, komu dana situace prospeje.

... zisky, když vezmu v mém případě, že když dám plnou nádrž (cca 1500,- Kč) a stát za ni vyinkasuje na daních 2500,- Kč, tak mi povídej, kdo má z toho zisky :nevim

... jinak, alespoň mám záložní řešení v Českých drahách, neboť drahou sice nejezdím, ale zase je s ní zábava (přijede/nepřijede a vůbec kam / jestli vůbec dojede) a o tom, co vypouští motorová trakce ČD se snad raději ani ekologům nesní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...