Sign in to follow this  
Followers 0
kobr

Nestartuje

4 posts in this topic

Před 14-ti dny jsem musel vytáhnout autorádio SONY CDX -M850MP kvůli výměně plochého propojovacího vodiče. A TEĎ nemůžu zprovoznit autorádio, protože po mně chce kód, ale, což je ještě horší, nemůžu nastartovat. Startér sice točí motorem vcelku slušně, ale zároveň spolu s hupy pístů cosi cvaká pod přístrojovou deskou. Co teď? Pomožte, prosím. Nemůžu jezdit! Prosím, prosím, poraďte.

Jo, cvaká to někde v místě nalevo od řidiče. Se mi zdá, že to cvaká zároveň s hupy pístů při startování. Zkusím nabít baterku a pak uvidím, co s tím dále. Nemůže to mít souvislost s vytažením rádia? Teď to po mně chce reg. kód a já ho nemám:grr:myslim

Původně zaslal: kobr

Jo, cvaká to někde v místě nalevo od řidiče. Se mi zdá, že to cvaká zároveň s hupy pístů při startování. Zkusím nabít baterku a pak uvidím, co s tím dále. Nemůže to mít souvislost s vytažením rádia? Teď to po mně chce reg. kód a já ho nemám:grr:myslim

S vytažením rádia startování nemá souvislost. Nabil jsem baterku a startuje bez problémů. Cvakání relátka způsobovalo určitě pokles napětí při chodu pístů do komprese. Že na baterce mám napětí po nabití 12,75 V, startuje dobře. Nevím, jak to bude s většími mrazy.