Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kilometrový stav


Fusion

Recommended Posts

Sem teď četl a napadlo mě (pač sem byl před pár dňama na STK a do protokolu mě zapsali stav km):

Zapisuje si to STK k sobě nebo do nějakýho centrálního registru nebo jenom na ten papír?

Pokud to mají u sebe v komplu existovala by nějaká možnost to z nich vytáhnout? (jet podle razítka na STK s velkým TP)

To by byla totíž konečně slušná cesta jak zjistit km u aut co jezdily dýl v ČR...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, u nich v komplu, jenže to bys musel vědět, kam to auto jezdilo na STK.

A jestli je centrální registr, tak pak by se to dalo zjistit i když nevíš kam auto jezdilo.

Ale jestli to chceš zjišťovat pro 605 - no údaje by mohli být zkreslené, víš jak to chodilo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u nas sa napr. na stav km len opyta pri okienku ked vypisuje papiere takze si tam mozes povedat kolko chces.v compu to tym padom maju ale ci by bola ochota z ich strany poskytnut take info. a ak je to este niekde inde tak ako mam ja skusenost tak sa na tie km neda spolahnut.dalsia vec je ze sa mozu na stk zmylit.jedine ze si to zapisuje pri kontrole auta na mieste na papier potom sa tomu da verit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Beztak je zajímá pouze stav tachometru, když jsem jel na TK se 406 poprvé, měl jsem origo budíky, když podruhé, byly tam už z V6 coupe s hodnotou poloviční. Když jsem technikovi řekl, že mu nadiktuju skutečnou (vyšší) hodnotu, protože budíky byly měněny, pána to vůbec nezajímalo a zapsal hodnotu dle tacho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...