Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

gumoasfalt na podvozek...? ano či ne.. ?


aaischa

gumoasfalt na podvozek...? ano či ne.. ?  

  1. 1. gumoasfalt na podvozek...? ano či ne.. ?


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Ahoj,

jakej je váš názor na napatlání podvozku gumoasfaltem.. ? má to smysl nebo je to uplně nanic, když by byl spodek čistej, suchej, s tim že sem sloupal starou barvu a přebarvil to takže nejaka zakladni ochrana by tam bejt mela.. nebo jeslti to nemas proste smysl, nekdo to chvali, nekdo zas rika ze to pod tim stejně vyhnije, ikdyž teda nemam tušení jak se pod to dostane voda. ela vzhledem k tomu že u nás celkem intenzivně solej, zatim teda nezačli tak jestli by to pomohlo... ? kuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aaischa

Ahoj,

jakej je váš názor na napatlání podvozku gumoasfaltem.. ? má to smysl nebo je to uplně nanic, když by byl spodek čistej, suchej, s tim že sem sloupal starou barvu a přebarvil to takže nejaka zakladni ochrana by tam bejt mela.. nebo jeslti to nemas proste smysl, nekdo to chvali, nekdo zas rika ze to pod tim stejně vyhnije, ikdyž teda nemam tušení jak se pod to dostane voda. ela vzhledem k tomu že u nás celkem intenzivně solej, zatim teda nezačli tak jestli by to pomohlo... ? kuju

No já třeba nejsem moc příznivcem gumoasfaltu, lepší je asi Ruststop. On ten gumoasfalt časem praskne na pár místech, a pak se do ty praskliny nacpe slaná voda a v místě vyrezne díra, jako když je to kvalitní nátěr, třeba od Body a každý rok se to opraví tak to asi špatný není, ale já bych to na auto už nechtěl. Ruststop si pravděpodobně asi sám nenastříkáš, nevim že by se někde prodával, ale jinak by to asi šlo pokud ho někde seženeš. ODKAZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: aaischa

A....

No já třeba nejsem moc příznivcem gumoasfaltu, lepší je asi Ruststop. On ten gumoasfalt časem praskne na pár místech, a pak se do ty praskliny nacpe slaná voda a v místě vyrezne díra, jako když je to kvalitní nátěr, třeba od Body a každý rok se to opraví tak to asi špatný není, ale já bych to na auto už nechtěl. Ruststop si pravděpodobně asi sám nenastříkáš, nevim že by se někde prodával, ale jinak by to asi šlo pokud ho někde seženeš. ODKAZ

nechat udělat takovejhle nástřik to neni investice pro tohle auto, právě že podvozek mam podle mě "pěknej" je tam nějaká divná věc něco taky gumovýho, podtim eště púvodní barva na pozinku a drží to slušně, je pod tim čistej zachovelej kov akorát na pár svárech a zespoda kufru to na nekterejch mistech zaclo reznout, ale auto jezdilo xlet nekde na "venkově" tak nevim co s tim udělaj vysolený silnice... jestli asfalt praská tak to bych si moc nepomoh... to co tam je a bylo je taková bílá gumová barva.. a zdá se že drží slušně... nemáš tušení co by to mohlo bejt.. ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aaischa

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: aaischa

A....

No já třeba nejsem moc příznivcem gumoasfaltu, lepší je asi Ruststop. On ten gumoasfalt časem praskne na pár místech, a pak se do ty praskliny nacpe slaná voda a v místě vyrezne díra, jako když je to kvalitní nátěr, třeba od Body a každý rok se to opraví tak to asi špatný není, ale já bych to na auto už nechtěl. Ruststop si pravděpodobně asi sám nenastříkáš, nevim že by se někde prodával, ale jinak by to asi šlo pokud ho někde seženeš. ODKAZ

nechat udělat takovejhle nástřik to neni investice pro tohle auto, právě že podvozek mam podle mě "pěknej" je tam nějaká divná věc něco taky gumovýho, podtim eště púvodní barva na pozinku a drží to slušně, je pod tim čistej zachovelej kov akorát na pár svárech a zespoda kufru to na nekterejch mistech zaclo reznout, ale auto jezdilo xlet nekde na "venkově" tak nevim co s tim udělaj vysolený silnice... jestli asfalt praská tak to bych si moc nepomoh... to co tam je a bylo je taková bílá gumová barva.. a zdá se že drží slušně... nemáš tušení co by to mohlo bejt.. ?

Ta cena na stránkách je za spodek + dutiny pro auto velikosti Octavie, na Shade jsem nechal jen spodek stříkat a stálo to cca 1000kč, tak to není tak moc myslím. Jedině se zeptat. Na 406 jsem se ptal kolik přijde samotnej spodek a řekli mi do 1500,-
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1000-1500 jde, ale nejspíš nakonec asi zustanu u barvení, hammeritem, obyč barvou nebo tak něčim páč toho eště mam doma celkem dost.., tady clovek nikdy nevi kdy se muze odejít něco horšího, byla by to zbytečná investice O:-) ale u novějšího auta, aspoň mam přehled, tam bych o tom už dosti uvažoval :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aaischa

1000-1500 jde, ale nejspíš nakonec asi zustanu u barvení, hammeritem, obyč barvou nebo tak něčim páč toho eště mam doma celkem dost.., tady clovek nikdy nevi kdy se muze odejít něco horšího, byla by to zbytečná investice O:-) ale u novějšího auta, aspoň mam přehled, tam bych o tom už dosti uvažoval :)

No tak pokud to máš doma tak to asi není co řešit, ale jak říkám, pokud se to každý rok před zimou poopraví se špachtlí a štětcem tak se dá i ten gumoasfalt, ale je s tím dost práce no
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: aaischa

1000-1500 jde, ale nejspíš nakonec asi zustanu u barvení, hammeritem, obyč barvou nebo tak něčim páč toho eště mam doma celkem dost.., tady clovek nikdy nevi kdy se muze odejít něco horšího, byla by to zbytečná investice O:-) ale u novějšího auta, aspoň mam přehled, tam bych o tom už dosti uvažoval :)

No tak pokud to máš doma tak to asi není co řešit, ale jak říkám, pokud se to každý rok před zimou poopraví se špachtlí a štětcem tak se dá i ten gumoasfalt, ale je s tím dost práce no

když sme tak u toho jak je to u tvý 406, a celkově u novějších aut, zadnej problem i bez nástřiku, barvení atd po několiko let, všecko to pokročilo dál tak musí bejt líp , nebo jak to s timhle je, celkem mě to zajímá..

p.s. v zime je stejně času dost, tak by aspon bylo co dělat, nevadí mi válet se pod autem a škrábat, barvit...

[upravil dne 15.12.2007 aaischa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aaischa

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: aaischa

1000-1500 jde, ale nejspíš nakonec asi zustanu u barvení, hammeritem, obyč barvou nebo tak něčim páč toho eště mam doma celkem dost.., tady clovek nikdy nevi kdy se muze odejít něco horšího, byla by to zbytečná investice O:-) ale u novějšího auta, aspoň mam přehled, tam bych o tom už dosti uvažoval :)

No tak pokud to máš doma tak to asi není co řešit, ale jak říkám, pokud se to každý rok před zimou poopraví se špachtlí a štětcem tak se dá i ten gumoasfalt, ale je s tím dost práce no

když sme tak u toho jak je to u tvý 406, a celkově u novějších aut, zadnej problem i bez nástřiku, barvení atd po několiko let, všecko to pokročilo dál tak musí bejt líp , nebo jak to s timhle je, celkem mě to zajímá..

p.s. v zime je stejně času dost, tak by aspon bylo co dělat, nevadí mi válet se pod autem a škrábat, barvit...

[upravil dne 15.12.2007 aaischa]

Podvozek je u 406 naprosto OK, jen zadní nápravu budu muset okartáčovat a natřít, pak to nechám celý znova stříknout tím ruststopem, na ramenech jsou fleky povrchové koroze, ale nic hroznýho
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

A jak dlouho toho dieslovýho draka hodláš mít?

Když to vydrželo 20 let bez rozpadnutí tak to klidně dalších 5 vydrží.

Nejsme tady přece v Opel klubu :papa

A co se řeší v Opel klubu? :myslim Že by koroze? :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aaischa: Jsou lepší přípravky, než klasickej gumoasfalt (např. od body, jak psal Radek). Tady v Praze jeden týpek dělá dutiny a spodek za 2500,- na jakymkoliv osobáku a když to tak jednou za dva, tři roky zopákneš, tak tě to auto přežije. Nevim, co používá (nechce to říct:D), ale kolega k němu dal zespodu dost orezlou 205ku a ani po 5ti letech ta rez neprolezla ven ani dovnitř:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

A jak dlouho toho dieslovýho draka hodláš mít?

Když to vydrželo 20 let bez rozpadnutí tak to klidně dalších 5 vydrží.

Nejsme tady přece v Opel klubu :papa

to je pravda, proto sem o něco vejš psal že je to zbytečná investice nechat to nekde takhle profi laknout, takkze co zacina udělám ručně... ale na nový auto bych bral.. pokud auto přežije nic se nestane tak ty 3roky by mi vyhovovali---- zadní kufr byl celkem dost vyrezlej, páč pod tim linem co tam bylo bylo vlhko, takový to jak je voda pod barvou... par lidi takhel dělalo feldu, nekdo do chvalil nekdo rika ze to vyrezne spodem, takze jak rikal Hurvajz tak pravidelně opravovat, ale dávat se do toho asi u tohohle auta nebudu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hafity

Původně zaslal: Fusion

A jak dlouho toho dieslovýho draka hodláš mít?

Když to vydrželo 20 let bez rozpadnutí tak to klidně dalších 5 vydrží.

Nejsme tady přece v Opel klubu :papa

A co se řeší v Opel klubu? :myslim Že by koroze? :myslim

Tys nikdy neviděl zadní lemy A,Bčkových Omeg, Aster a Vecter? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

Původně zaslal: Hafity

Původně zaslal: Fusion

A jak dlouho toho dieslovýho draka hodláš mít?

Když to vydrželo 20 let bez rozpadnutí tak to klidně dalších 5 vydrží.

Nejsme tady přece v Opel klubu :papa

A co se řeší v Opel klubu? :myslim Že by koroze? :myslim

Tys nikdy neviděl zadní lemy A,Bčkových Omeg, Aster a Vecter? :D

Přidejme k tomu ještě název jejich větší nákupní tašky Opel Corosa a je to komplet:D.

[upravil dne 16.12.2007 BoneDaddy]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

Původně zaslal: Hafity

Původně zaslal: Fusion

A jak dlouho toho dieslovýho draka hodláš mít?

Když to vydrželo 20 let bez rozpadnutí tak to klidně dalších 5 vydrží.

Nejsme tady přece v Opel klubu :papa

A co se řeší v Opel klubu? :myslim Že by koroze? :myslim

Tys nikdy neviděl zadní lemy A,Bčkových Omeg, Aster a Vecter? :D

Ne, na vlastní oči jsem ty zadní lemy nikdy neviděl, stačily ureznout dřív než ke mně to auto dojelo ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

Původně zaslal: Fusion

Původně zaslal: Hafity

Původně zaslal: Fusion

A jak dlouho toho dieslovýho draka hodláš mít?

Když to vydrželo 20 let bez rozpadnutí tak to klidně dalších 5 vydrží.

Nejsme tady přece v Opel klubu :papa

A co se řeší v Opel klubu? :myslim Že by koroze? :myslim

Tys nikdy neviděl zadní lemy A,Bčkových Omeg, Aster a Vecter? :D

Ne, na vlastní oči jsem ty zadní lemy nikdy neviděl, stačily ureznout dřív než ke mně to auto dojelo ;)

:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...