Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co sa stane ked dam prec


Maroš

Recommended Posts

Původně zaslal: oddie

Původně zaslal: Fakir

A pokud tam jsou dvě lambdy, tak to ještě začne ječet, že je něco s katalyzátorem. :)

Jasně, dvě lambdy u 2,1TD. Mohl by mi pán vysvětlit, k čemu by asi tak byla u dieselu lambda, a jak by asi tak fungovala???

Hold asi nějaká specialitka.

Jako to, co mi někdo vyprávěl - že někdo předělal dieselový motor na dieselový karburátor - prý to pak jezdilo za 2,5 litru nafty... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fakir

Se hned nečertěte... :D Nečtu pořádně, na co odpovídám. :mad::aut

Tak se polepši, zkus si vždy přečíst celý dotaz na který chceš reagovat a uvidíš, že se Ti kluci přestanou smát a už vůbec se nebudou čertit

[upravil dne 16/12/2007 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: Fakir

Se hned nečertěte... :D Nečtu pořádně, na co odpovídám. :mad::aut

Tak se polepši, zkus si vždy přečíst celý dotaz na který chceš reagovat a uvidíš, že se Ti kluci přestanou smát a už vůbec se nebudou čertit

[upravil dne 16/12/2007 Medvěd]

Ale jó, já vím... jsem po cestě ze srazu, je pozdě, člověk je unavenej. :) Tohle se mi stane maximálně jednou za deset let. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fakir

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: Fakir

Se hned nečertěte... :D Nečtu pořádně, na co odpovídám. :mad::aut

Tak se polepši, zkus si vždy přečíst celý dotaz na který chceš reagovat a uvidíš, že se Ti kluci přestanou smát a už vůbec se nebudou čertit

[upravil dne 16/12/2007 Medvěd]

Ale jó, já vím... jsem po cestě ze srazu, je pozdě, člověk je unavenej. :) Tohle se mi stane maximálně jednou za deset let. :D

:xvul:D To si musime zapamatovat:aut:aut

[upravil dne 16/12/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Fakir

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: Fakir

Se hned nečertěte... :D Nečtu pořádně, na co odpovídám. :mad::aut

Tak se polepši, zkus si vždy přečíst celý dotaz na který chceš reagovat a uvidíš, že se Ti kluci přestanou smát a už vůbec se nebudou čertit

[upravil dne 16/12/2007 Medvěd]

Ale jó, já vím... jsem po cestě ze srazu, je pozdě, člověk je unavenej. :) Tohle se mi stane maximálně jednou za deset let. :D

:xvul:D To si musime zapamatovat:aut:aut

[upravil dne 16/12/07 Radek Hurvajz]

O tom nepochybuju. :aut:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U diesela se nic moc nestane, je to přeci jen oxidační filtr a s tím nájezdem, jaký většinou diesely mají (ačkoli tacho tvrdí něco jinýho), už asi zcela funkční nebude. Jeho odstraněním docílíš změny emisí ( v některých případech dokonce i k lepšímu), nic jinýho to s autem neudělá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ozzy1956

Tak už ste se vykecali?:super Tak kua,co se stane,když vyhodí ten katalyzátor?:D:D:roker

vzdyt sem to psal:aut jen poradne cist od zacatku;)

jediny co, tak bych nekopal ven celej kat, ale jen buch mu vymlatil streva, takhle sem to udelal u fabky sdi a mel sem pokoj

[upravil dne 16/12/07 buml]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Maroš

......katalyzator. Proste ho dam prec a nahradim ho kuskom rury.Su tam nejake snimace .

co se stane ? po prvni jizde se ti pri prvnim seslapnuti brutalne zakouri (procisti se ten vyfuk), mozna lepe ti to pojede, pac uz je beztak pricpany, na zvuku se nic nezmeni, pac to ma dalsi tlumice. on to neni zadny katalyzator nybrz jakysi lapac sazi, ale i tak pochybuju o jeho funkci :) V podstate se nestane nic, ale pokud s tim nic nemas tak na to nesahej. Me to na 605 urezlo, tak prvni dil vyfuku sel pryc. Auto pak lepe tahlo, ale pri prvnim rozjedu jsem za sebou mel obrovsky oblak koure, kdyz se to cele profouklo. Za chvili OK, ale lekl jsem se paradne :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skutečně? A copak tam ta "lambda" dělá, když u dieselu není konstantní směšovací poměr? Když se diesel řídí kvalitativně, kdežto benzín kvantitativně (dobře, přímovstřikový benzín s vrstvenou směsí nepočítám, i když i tam to platí, akorát zde není lambda = 1). Asi to u dieselu nebude mít úplně stejnou funkci, že? U benzínu zjišťuje lambda přebytek kyslíku ve směsi, a slouží k tomu, aby ŘJ doregulovala směs na směšovací poměr o lambdě blízké 1 - od toho se to také jmenuje "lambda sonda" - kdežto u dieselu je chudá směs a tedy přebytek kyslíku prakticky ve všech režimech běhu mimo plného plynu, tak by mě vážně zajímalo, co tam ta "lambda" dělá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...