Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tak mám rozštípanej nárazník


Maverick

Recommended Posts

Dneska okolo druhý hodiny si to šinu po Teplický nach Prágl a v tom proti mě letí flaška. Silnice úplně prázdná jen předemnou jede Passat. Flaša dopadla na zem, rozletěla se na milion střepů a všechno tohle svinstvo letí rovnou do mně. Šláp jsem na brzdy propřípad, že by mi to prořízlo gumu, ale naštěstí vše v pohodě. Po příjezdu domu, jsem šel obhlídnou auto, abych se ujistil že se nic nestalo, ale ejhle mám rozbitel nárazník a prasklý světlo. Sed jsem teda zase do auta a šel to oznámit na policii. Po šílenym dvouhodinovym čekání semou policajti sepsali protokol o škodné události a na závěr mi ozámili, že je mi to stejně k ničemu, protože nemám havarijko a ačkoli jsem jim dal číslo auta od kterýho to odletělo (nebo spíš bylo vyhozeno protože pochybuju, že od kola odletí celá skleněná flaška aniž by se rozbila) bylo mi řečeno, že to by onen řidič musel svou vinu přizna a říct "Ano ta flaška odletěla odemě, zaplaťe mu škodu a seberte mi bonus". Dle odhadu polici mi na autě vznikla škoda ve výši 10000Kč, ale zaplatit si to stejně musim sám. Máme to ale krásný zákony:grr Teď už aspoň vim, že když na dálnici vyhodim z okna mirovlnu a někomu rozmlátim kapotu, tak se mi stejně nic nestane:grr

PS: Ten nárazník mě tolik neštve, protože byl stejně na jednom místě už ruplej, ale to světlo mě fakt nakrklo:grr

post-0-14109597374603_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mefisto86: jestli se nemýlím, tak pokud ti prasklo světlo, tak by na to měl být formulář, jako např. na čelní sklo či srážka se zvěří. Tudíž by to měla hradit pojišťovna, zvláště, pokud si nahlásil spz (rz). A taky, pokud by chtěli vidět místo události, tak by nebyl problém. Zkus se zeptat na pojišťovně, jak se tyto věci řeší. Záleží, co je psáno ve smlouvě. A navíc, vše můžeš doložit protokolem od PČR.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kobra

Plná nádrž by to byla , pokud by to bylo pojištěšný havarijně , i několik plnech nádrží :)

Nebyla, protože pojistit takový auto tak proděláš nejen tu nádrž ale aji gatě.

Kámoš taky měl "geniálně" havarijně pojištěnou feldu, pouhých 17tis. ročně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem na tom ted zrejme podobne, nekdo me tukl, vymenili jsme si kontakty, druhy den jeli na pojistovnu a naposledy mi prisel z pojistovny dopis, ze on se k tomu jeste neprihlasil, tak to bude trvat. Mam pocit, ze pokud jim neposle doznani, tak se na me vykaslou... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...