Sign in to follow this  
Followers 0
feldo

Ekonom. Mod. Akt.?????

10 posts in this topic

Prosim čo konkretne to znamena?Neviek ako sa mi to podarilo aktivovat ale teraz ked je zamknute auto tak sa same od seba zapne radio.čo je zase toto za haluz.:myslim

pokud se kativuje ECO MPD mělo by dojít k odpojení všech spotřebíču od napětí (radio, zapalovač, světýlko v interiéru) mod zrušíš jenom opětovným nastartováním - časová prodlefva tam je tuším 30 minut. Chrání to baterii před uplným vybitím

No ano ale prečo sa mi po tom čase zapne radio ???teraz pozeram že znovu svieti.Auto stoji asi 1hodku:myslim

Včera som vitiahol cedecko s radia len tak že som stačil Eject cd vyslo ale radio sa nezaplo a dneska rano stale vypisovalo Ekon mod akt a to ako sa islo startovat.vsetko v pohode .Potom som to nechal pred obchodom a ked som sa vratil islo autoradio.odomkol som a vypol som ho a znovu zamkol auto.Ked som sa znovu vratil tak autoradio islo opet.Teraz som tam bol vložit neake cedečko a ono to už nezapina.Može bit žeby to radio bolo neake osprostene ?

Economy mód naskočí po nějakým čase, kdy jsou spuštěný palubní spotřebiče (tuším 20 minut, nebo tak nějak). Odpojí všechno, včetně světel, až do nastartování motoru. To s tím rádiem je fakt nějaký divný chování, to se mi nikdy nestalo. :)

Tak to tady nic nevymyslíme, budeš muset do Peugeotu, aby se na to podívali diagnostikou, tovární rádio je v síti vozidla jedním z počítačů.

jj je to na sebe napojený s BSI to je taková chytrá krabička u pedálů, která je tak chytrá že dělá akorát problémy:grr