Sign in to follow this  
Followers 0
dýzl

identifikace motoru

7 posts in this topic

Dá se identifikovat motor jinak,než dle štítku?Lze ještě někde na motoru poznat co je to za typ,jestli to co je na štítku není někde,třeba zezadu na bloku vyraženo?

Benzínové XU by měly mít vzadu na bloku předlitý čtvereček, ve kterém je buď 6ka, nebo 9ka. Pro zajímavost u Renaulta jsou taky dva motory k nerozeznání F3N a F3R. Na ten dvoulitr F3R jsem koukal zrovna včera a ten tam tohle označení má vylitý celý a ještě zvýrazněný barvou....

Je to tak i u ropáků?Na štítku mám typ A8A (XUD7TE),ale vím,že to on není,je tam jiný a ten bych potřeboval identifikovat.

Taky mám podobný dotaz, číslo motoru mám vymazáno, když jsem jel na evidenčku,tak technik hledal typ motoru,ale tvrdil mi,že je vyrezlý a nečitelný. Kde najdu místo,kde je typ motoru vyražen? Je to benzín, 2.0 89kW 8v rv93, typ myslím,že je to RFX

Původně zaslal: dýzl

Je to tak i u ropáků?Na štítku mám typ A8A (XUD7TE),ale vím,že to on není,je tam jiný a ten bych potřeboval identifikovat.

U ropáků nevím. Poslední dieselový a turbodieselový bloky jsou už ve šrotě....

Původně zaslal: M.a.R.i

Taky mám podobný dotaz, číslo motoru mám vymazáno, když jsem jel na evidenčku,tak technik hledal typ motoru,ale tvrdil mi,že je vyrezlý a nečitelný. Kde najdu místo,kde je typ motoru vyražen? Je to benzín, 2.0 89kW 8v rv93, typ myslím,že je to RFX

Tady na tom motoru nevím.... Máš 1998 ccm a litinovej blok?