Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

205


Placanek

Recommended Posts

Původně zaslal: Placanek

No na 206 si nemůžu stěžovat,spíš kdybych to měl kde mít,tak bych si pořídil znova 205.Spíš bych byl jako zběratel...

Jóó já mít misto před barákem, tak už jsem jak na vrakovišti:D.

A určitě znáte takový to nutkání mysli, když někde vidíte opuštěnou 205:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mal som ,,x ,, aut , ale take ako je p 205 diesel,bohuzial uz nevyrobili , myslim tym na tu dobu spotrebu akceleraciu ,jazd.vlastnosti a predovs. prekrasny tvar , teraz mam p407 , a ked porovnam prevedenie 407 s dnesnou dobou, p205 na 90 royz, jednoznacne 407 zaostava . mozno som blazon ale vyskusal som naozaj nespocetne mnozstvo peugeotov,..proste je to moj nazor a bol yz som rad keby sa ku mne niekto pripojil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: auie

mal som ,,x ,, aut , ale take ako je p 205 diesel,bohuzial uz nevyrobili , myslim tym na tu dobu spotrebu akceleraciu ,jazd.vlastnosti a predovs. prekrasny tvar , teraz mam p407 , a ked porovnam prevedenie 407 s dnesnou dobou, p205 na 90 royz, jednoznacne 407 zaostava . mozno som blazon ale vyskusal som naozaj nespocetne mnozstvo peugeotov,..proste je to moj nazor a bol yz som rad keby sa ku mne niekto pripojil.

Souhlasím, neříkám, už má své roky, ale upřímně když je hezká, ani dnes neurazí. Vezměme si v čem jsme tu jezdili v roce 1990:D Teda já tak maximálně na bobu, ale:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: auie

mal som ,,x ,, aut , ale take ako je p 205 diesel,bohuzial uz nevyrobili , myslim tym na tu dobu spotrebu akceleraciu ,jazd.vlastnosti a predovs. prekrasny tvar , teraz mam p407 , a ked porovnam prevedenie 407 s dnesnou dobou, p205 na 90 royz, jednoznacne 407 zaostava . mozno som blazon ale vyskusal som naozaj nespocetne mnozstvo peugeotov,..proste je to moj nazor a bol yz som rad keby sa ku mne niekto pripojil.

nemam moznost takhle srovnat , ale určitě bych vyzvednul bezpečnost u 407... rozdíl mezi tim když to člověk "vykostí"... :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

205 se nedovážely, dovážely se od roku 87/88 snad jen 309 D (stály tehdá cca 250 tKč :) .. dovezlo se jich snad jen 350, ale kvůli velkému zájmu se jich dotáhlo přes Tuzex dalších 150 :D

Jinak, dovážely se hlavně Renaulti, už proto, že Renault je dodnes ve Francii "státní podnik". ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vix

Vopičí: O tomhle jsem psal už v jednom příspěvku. Ty ty 205 máš tak rád, že je nakonec zprovodíš i ze světa (resp. rozebereš na ND) :D

Na druhou stranu moje 205 jen kvete:D (a né rezem).

A ten Indián, kterýho jsem rozebral, by stejně jinak šel do šrotu, takhle aspoň posloužil dobrýmu účelu:mad:;):D

Ale musíš uznatm že náhradních dílů není nikdy dost:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: Kamart

jak to tu s 205 vypadalo pred revoluci, ví někdo?byli jsem nějaké vůbec dováženy?asi ani ne aby neklesla prodejnost české shade co :aut

Slyšel jsem že se sem 205 ofociálně nikdy nedovážela, všechno co tu je jsou individuální dovozy.

A že jich tu teda ale je co:D:D

[upravil dne 16/12/07 Vopičí]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tomto je to auto právě nesmrtelné a je legendou, ukažte mi někoho kdo by jezdil s 205 a mluvil o ní špatně? Každý na ni vzpomíná rád a my, kdo ji stále máme se je snažíme bez ohledu na rok výroby a stav stále hýčkat a mazlit se s nimi, protože to auto má vlastní duši, která člověku přiroste k srdci a stává se z toho vztah mezi majitelem a jeho čtyřkolým drobečkem, tím spíš že kouzlu 205 propadly i ženy. A najdou se i tací, kteří si koupí 205 a obětují ji jak čas, tak i finance, aby byla v pořádku a jezdila nám dál:) A to se mi líbí, viz. Aaischa:) :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarajarda

V tomto je to auto právě nesmrtelné a je legendou, ukažte mi někoho kdo by jezdil s 205 a mluvil o ní špatně? Každý na ni vzpomíná rád a my, kdo ji stále máme se je snažíme bez ohledu na rok výroby a stav stále hýčkat a mazlit se s nimi, protože to auto má vlastní duši, která člověku přiroste k srdci a stává se z toho vztah mezi majitelem a jeho čtyřkolým drobečkem, tím spíš že kouzlu 205 propadly i ženy. A najdou se i tací, kteří si koupí 205 a obětují ji jak čas, tak i finance, aby byla v pořádku a jezdila nám dál:) A to se mi líbí, viz. Aaischa:) :super

kuju O:-) viz jarajarda :) je to fajn vozítko přesně tak :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aaischa

Původně zaslal: jarajarda

V tomto je to auto právě nesmrtelné a je legendou, ukažte mi někoho kdo by jezdil s 205 a mluvil o ní špatně? Každý na ni vzpomíná rád a my, kdo ji stále máme se je snažíme bez ohledu na rok výroby a stav stále hýčkat a mazlit se s nimi, protože to auto má vlastní duši, která člověku přiroste k srdci a stává se z toho vztah mezi majitelem a jeho čtyřkolým drobečkem, tím spíš že kouzlu 205 propadly i ženy. A najdou se i tací, kteří si koupí 205 a obětují ji jak čas, tak i finance, aby byla v pořádku a jezdila nám dál:) A to se mi líbí, viz. Aaischa:) :super

kuju O:-) viz jarajarda :) je to fajn vozítko přesně tak :)

:super:super:super:super:super:super:super:super:super
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...