Sign in to follow this  
Followers 0
OK406

Test Peugeot 207 SW 1.6 VTi

10 posts in this topic

docela by se mi zamlouval místo 406 třeba bude za dva roky.Líbí se mi palubka

post-0-14109597370959_thumb.jpg

Původně zaslal: MartinR

Auto hezké, motory také výborné včetně benzínových VTI, ale uvnitř mi to přijde úzké.

Mne se zda cely interier dost nepovedeny, hlavne neprakticky. Na muj vkus je interier 308me podstatne povedenejsi, takovy ucelenejsi;) Jinak zvenku je 207ma pekna, hlavne se mi libi ty chromovany mlhovky a svetla mrizka, hezky to kontrastuje a dava vyniknout detailum;)

[upravil dne 16/12/07 permonik7]

Původně zaslal: permonik7

Původně zaslal: MartinR

Auto hezké, motory také výborné včetně benzínových VTI, ale uvnitř mi to přijde úzké.

Mne se zda cely interier dost nepovedeny, hlavne neprakticky. Na muj vkus je interier 308me podstatne povedenejsi, takovy ucelenejsi;) Jinak zvenku je 207ma pekna, hlavne se mi libi ty chromovany mlhovky a svetla mrizka, hezky to kontrastuje a dava vyniknout detailum;)

[upravil dne 16/12/07 permonik7]

Přeci nemůže být interiér 207 lepší než interiér 308...

Furt je 207 nižší třída, a v ní se nemůžeš cítit tak jako v třídě 30x...

no tak 308ma lepsi kvalitu zpracovani nez Golf a vsude si ji chvali.... JA osobne jsem z tech plastu u 207my byl mile prekvapen. ze uz to neni tak hrozne jako u 206ky.

207SW má otrasne riešené zadné obrysové svetlá, všimnite si, že je tam len jedna obyčajná 5W žiarovka aká sa dávala do starších 307čiek akurát s tým rozdielom, že na 207SW je plocha svetla oveľa menšia, išiel som minule v noci za ňou a vyzeralo to ako dve malé sviečky :grr

Inak auto celkom super akurát ten 1.6 VTI motor ma nijako neprekvapil, trebalo ho vytáčať aby som auto dokázal rozhýbať (alebo to bolo tým, že ešte nebolo zabehnuté a malo 2000 km? :myslim:D)

A ešte jedna drobnosť, 206SW mala samostatne otvárateľné zadné okno piatych dverí už v úplne základnej výbave, pri 207SW dostanete toto okno až vo vyšších výbavách :grr