Sign in to follow this  
Followers 0
ludom

privod paliva

9 posts in this topic

Kua, neak mi blbne privod paliva k čerpadlu. Idem plynule, zrazu mi začnú klesa? otáčky, presne ako ked nejde nafta, a o chivlku to frčí dalej. Stava sa to v kopci alebo pravotočivých zákrutách. Robit to začalo vlani ked mi začala svietit rezerva, teraz mam pol nádrže a robí to aj vtedy.

Menil som v nedelu palivový filter a myslel som že to bolo ním ale je to ešte horšie. Asi to niekde prisáva vzduch, ale neviem kde. Čo to ešte može robi??

První po čem bych se koukal je těsnění na palivovým filtru, membrána v ruční pumpě a omrkul bych palivový hadicepřímo od nádrže. Chce to trochu zvednout pravou stranu a omrknout všechny spoje. Jsou na celý trse tuším dva. Hadice vedou normálně venkem pod pravým podběhem a jsou dvě. Jedna je palivová a druhá přepadová¨, ale těžko poznáš která je je která, páč sou stejný.

No jasne! Já to tušil, že se ozveš....:D:D:D

Taky mám pocit, že sem uved, že vedou pravou stranou. Blbost! vedou levou. Jakto, že si na to Oddie nepřišel? :D:D:D

Jak, že si nemůžeš pamatovat všechno? A za co ti dali ten diplom? Cák si těch 405 rozebral málo? :D:D:D. Je na čase změnit model....

Tak hele, vy dva. Vy jsme se jako při dnešku do mě rozhodli rejpat, nebo co, jó? No jen počkejte, až vás dostanu do ruky! ;)

Neni to tak dlouho, co jsem slysel.......405ku? Neblazni, do toho nejdu....:D:D;)