omegaalfa

alternativní rozměr pneu - anketka

alternativní rozměr pneu - anketka  

1. 1. alternativní rozměr pneu - anketka

Please sign in or register to vote in this poll.

13 posts in this topic

Dali byste si na auto jiná kola než jaká jsou v TP ( technickou neřešim, tam pojedu se zimákama), když víte že to nebude nikde škrtat ? např. na 307sedmu 225/50/16 místo 205/55/16:roll

nechal bych zapsat. ale preferuji tam davat ty co tam maji byt. Ja mam navic stejne v TK napsano asi desatero alternativ.

s tim zapsáním neni prdel,musí ti to povolit výrobce auta.a policajti nepoznaj a nevěděj co máš na psaný ve velkym techničáku.ale když uviděj na škůdce (120ce) 195tky gumy tak jim to bude divný.

klidně stejně mám místo 15" 225/45/17" a neřeším to....:):)

Původně zaslal: Medion

s tim zapsáním neni prdel,musí ti to povolit výrobce auta.a policajti nepoznaj a nevěděj co máš na psaný ve velkym techničáku.ale když uviděj na škůdce (120ce) 195tky gumy tak jim to bude divný.

když už o tom píššeš jakym způsobem se o to "žádá" jaká je šance to dostat, když 205ka, nevim která tušim nějaký Gtičko má 14ky kola, já u obyč mam 13ky... je šance/neni ?

pochybujem ze by ty niekto udelil vynimku. Lebo ja som ziadal Peugeot slovakia a nedalo sa. Vyziadaju si VIN a odpoved je jasna ze mas smolu. Inak GTI maju iny vykon motora.

Původně zaslal: Peto670

pochybujem ze by ty niekto udelil vynimku. Lebo ja som ziadal Peugeot slovakia a nedalo sa. Vyziadaju si VIN a odpoved je jasna ze mas smolu. Inak GTI maju iny vykon motora.

jasny tak budu doufat ze na to jednou nedoplatim... pasujou tam akorát, už sem to nanich koupil... jenže cena správnejch kole je 1/4ceny auta... :(

jo jo ja som tiez zohnal sirsie pneu za rozumnu cenu aj s elektronmi ja mozem da max 165 a teraz mam 175 takze jazdim na nich. normalne ked to nekricí tak si toho policajt nevsimne. Mne este nekontroloval rozmer pneu......ťuk-ťuk.:aut

už se to zde řešilo x krát, prostě navštívíš koncesionáře , předáš žádost , oni to podstoupí PEUGEOTU ČR, oni to buď schválí, nebo zamítnou a basta. 500 Kč to stát bude

Vase starosti bych .....:D Ja bych chtel do tp 195/65 15 (ted je tam mam,a ten v B je mel taky) protoze nejuzsi mam 205/60 15 a to u zimaku je znat v penezence.No priste je zkusim,treba budou pohodlnejsi? Ma je nekdo?

Původně zaslal: p406b

Vase starosti bych .....:D Ja bych chtel do tp 195/65 15 (ted je tam mam,a ten v B je mel taky) protoze nejuzsi mam 205/60 15 a to u zimaku je znat v penezence.No priste je zkusim,treba budou pohodlnejsi? Ma je nekdo?

Já měl za to, že standartní rozměr u 406 je 195/65/15. Tyhle já tam mám a jezdím na nich v zimě. V létě vozím alternativní 205/60/15, ale jelikož budu muset koupit nové, tak přemýšlím, že dám ty "standartní" kvůli ceně :myslim

Já mám na autě jiné pneu než mám v TP, ale podle tabulek ty co mám na autě jsou nejpodobnější těm v TP. V Peugeotu mi ty co mám na autě nepovolili:grr:grr:grr.

Takže jezdím na těch co mám:P:P:D

[upravil dne 14/12/07 Vopičí]

Původně zaslal: Vopičí

Já mám na autě jiné pneu než mám v TP, ale podle tabulek ty co mám na autě jsou nejpodobnější těm v TP. V Peugeotu mi ty co mám na autě nepovolili:grr:grr:grr.

Takže jezdím na těch co mám:P:P:D

[upravil dne 14/12/07 Vopičí]

to já taky, ale nerad bych aby se jednou na mě takhle :P :P :P :P :P:D nešklebili v pojišťovně kdyby se náhodou něco stalo :(:myslim:(:bojim