Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Světla "Go home"?


Ticcino

Recommended Posts

Původně zaslal: permonik7

Původně zaslal: Ferin007

:bojim Já nevím, ale myslím, že obě čidla jsou pod sebou (nahoře na čelním skle). Možná to ale měly starší typy jinak.

Mas pravdu, obe cidla jsem u sebe, uz se to tu taky resilo.

tak jám mám asi vyjímku - čidlo na světlo na palubce a čidlo na sterače na skle a to jak u T5 tak u T6:P:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: permonik7

Jinak nevyhoda tohoto senzoru je ta, ze ve dne nejdou pustit mlhovky, musim rucne zapnout svetla a pak jdou.

Pro pripadne rypaly, ve dne potrebuju predevsim zadni mlhovku, ale ta jaksik nejde zapnout bez prednich, ktere pro zmenu nejdou zapnout ve dne. A lamte si hlavy:aut

Zapni ručně jen obrysovky, pak mlhovky vpředu a mlhovku vzadu. Stejně nikdo nepozná jestli svítíš vpředu potkávačkama, nebo mlhovkama.:mrk:mrk:mrk :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Bohumil

Původně zaslal: permonik7

Jinak nevyhoda tohoto senzoru je ta, ze ve dne nejdou pustit mlhovky, musim rucne zapnout svetla a pak jdou.

Pro pripadne rypaly, ve dne potrebuju predevsim zadni mlhovku, ale ta jaksik nejde zapnout bez prednich, ktere pro zmenu nejdou zapnout ve dne. A lamte si hlavy:aut

Zapni ručně jen obrysovky, pak mlhovky vpředu a mlhovku vzadu. Stejně nikdo nepozná jestli svítíš vpředu potkávačkama, nebo mlhovkama.:mrk:mrk:mrk :myslim

To ale trosku neresi nic na tom, ze nejde zapnout jen zadni mlhovka:roll To uz si muzu rovnou roznout vsechno a nebudu tim nic porusovat, ze...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ale trosku neresi nic na tom, ze nejde zapnout jen zadni mlhovka:roll To uz si muzu rovnou roznout vsechno a nebudu tim nic porusovat, ze...

záleží na verzi BSI a COM, u některý T5, když jsi měl zapnutý dálkový a zapnul mlhovky rozsvítilá se jen zadní mlhovka. Přední to přeskočilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: homat

To ale trosku neresi nic na tom, ze nejde zapnout jen zadni mlhovka:roll To uz si muzu rovnou roznout vsechno a nebudu tim nic porusovat, ze...

záleží na verzi BSI a COM, u některý T5, když jsi měl zapnutý dálkový a zapnul mlhovky rozsvítilá se jen zadní mlhovka. Přední to přeskočilo.

Tak to u me zalezi i na tom, jestli ty dalkovy mam roznuty ve dne nebo v noci. Ve dne mi mlhovky nejdou zapnout vubec a je uplne jedno, jestli mam rozly dalkovy nebo potkavacky; a v noci mi predni svetla preskoci z dalkovych na mlhovky.

To jsou vsechno vychytavky, ktery uz mam zmaknuty...Za tech par desitek tisic km, co mam s Olivkou najeto uz jsem zjistila takovych fint a vychytavek;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 9 měsíců později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...