Sign in to follow this  
Followers 0
aulo

Restaurace PEUGEOT

27 posts in this topic

Tak jsme byly pánové a dámy s Jarkou na večeři v "PEUGEOTU" a nemělo to chybu.Jak už bylo někde řečeno skvělá obsluha a prvotřídní kuchař p.Josef Douděra.Dali jsme si "PEUGEOT" Kuřecí jehličky 206 v sýrové omáčce a Plněnou kapsu 406 cabrio s uherákem.Ceny odpovídající úrovni vůbec nemrzí.Pro ty z Vás kteří nejsou mobilní typ na dopravu.Metrem A na Skalku,tam přestoupit na bus č.145 nebo 195 a jet 4 stanice do "HLOHOVÁ".Pak se zeptat na poštu a od ní je to ob ulici dál cca 100m.Přejem Všem dorou chu?.

aulo:Možná mi řekneš že jsem š?oural ale 406cabrio se nedělali tak jim řekni a? to zkusej opravit pořádek musí být.

Ta "plnena kapsa 406" neni Cabrio, ale Coupe........

To bude asi tím že to měla Jarka, a že jsem si to chtěl zapamatovat místo abych si to napsal.Tak soráček. :(

Já si myslel že to bude 406 coupe.Ale jen jse to chtel dat na správnou kolej a omluva se samozřejmě příjma jsme jen lidi a každej se splete.V srpnu tam chci svou přítelkyni taky vytáhnout už se tam moc těším.

Chodi tam jeste nekdo odtud na jidlo? Ja tam byl onehda a naprosto max. spokojenost...

Si musis udelat hold vylet do maticky Prahy... A dokonce renovujou jidelnicek i podle novych modelu... Porce velke, dal jsem si i palacinku a musim rict ze lepsi jsem nejedl. Dokonce ji ozdobily logem peugeot.

Pro mě je matička respective tatínek Brno:aut

Praha je pro mě město v cizím státě:D

Holt Morava je Morava:D:aut

Původně zaslal: Šalda

Pro mě je matička respective tatínek Brno:aut

Praha je pro mě město v cizím státě:D

Holt Morava je Morava:D:aut

Vsak ani ja nesu prazak...:P

no, jak to spravne napsat? v sekci srazu je nekolikrat uveden tento restaurant. Clenove prazske sekce zde byli nekolikrat a po spatnych zkusenostech se bohuzel rozhodli zmenit lokal.... ze zacatku super, prima, ale potom sla uroven dolu, vseho, krome cen :D

pomer = cena x kvalita x personal x vysledny zazitek

Ano, byl jeden čas, kdy jsme tam chodili opravdu často. Ale ten čas svého času v rekordně krátkém čase pominul ;)

Byl sem jednou a když se řekne Praha vybaví se mě Peugeot :potlesk

P1290536.JPG

Příští návštěva Práglu bude začínat opět tam :) A navíc to vzrůšo jet tam podle mapy a ty jejich jednosměrky pak :papa

Budvare, zas z toho Práglu nemusíš bejt tak vyplašenej. Pojedeš-li od Brna po D1, znám k Peugeot restauraci zcela triviální cestu - v podstatě jen 4x odbočíš vpravo a restauraci pak už nemůžeš minout (poprvé na 0-tém km sjedeš na Hradec Králové, Mladou Boleslav, Vršovice, následně po cca 500 m odbočíš vpravo (stále smě HK, MB - jižní spojka), pak druhý sjezd směr Zahradní Město, Hostivař, na druhém semaforu opět vpravo do mírného kopce a po 100 m, když hlavní bude uhýbat vlevo, Ty pojedeš rovně. Po cca 200 m budeš mít Peugeot - klub po pravé ruce).