Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

kudy dráty od mlhovky dopředu...?


aaischa

Recommended Posts

ahojte, tak poslední věc co mi zbejvá aby moje 205ka byla jakž takš v cajku je zadní mlhovka, nemam tušení proč, nejspíš proto že neni žádnej vypínač kterej by byl pro větrák topení, tak minulej majitel předělal zapínání na spínač mlhovky kterej je zespoda jakoby pod volantem, mno a s tim souvisí to kudy se od zadu táhnou kabely od mlhovky y kde končej... ? už to mam připravený jenom vědět kudy to vede , v zadu to mizí někde v dutině karoserie a moc sem to nevypátral, v nejhoršim budu koumat a najdu to ale celkem by to pomohlo páč to v zadu moc přístupný neni jak vedou kabely kolem zadních svědel dál... kuju moc by mi to pomohlo .. O:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: renm

:xvul teď jsi mě navedl na zajímavou myšlenku - větrák na tlačítko - tím bych konečně vyřešil věčně běžící větrák:xvul

tak to vysvetluje proc sem nikde nenasel tlacitko ktery by normalne vetrak vypinalo, no uvidime treba nekdo bude vědět, horší to bude s couvačkou, tak kdyby někdo věděl kudy vedou draty nebo kde je nejakej kontakt, páč když zařadim spátečku tak bílá nesvítí.. celkem dost nepříjemný :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dráty vedou v kabelovém svazku, ten vede od levého zadního světla zadním blatníkem, pak leze pod zadní sedačky (když sklopíš zadní levý sedák a odhrneš koberec, tak tam ten svazek uvidíš, vede od něj odbočka k palivoměru do nádrže) dále to vede pod řidičovou sedačkou d roční brzdě, z tama to vede pod sedačkou ke dveřím a od dveří k pojistkové desce pod volantem.

ale myslím si že nové kabely tahat netřeba, že ten původní bude OK. buď to bude přeházený v přístrojovce - pokud už se v tom někdo vrtal.

jinak pokud máš problém s tím, že ti nesvítí couvačka a mlhovka, tak je chyba nejspíš na drátě, co vede od levého zadního světla do couvačky a do mlhovky. bývají na nich uhnilé konektry - já to jednou opravil tak že jsem ty staré konektory ustřihl a dal nové, chvili to bylo ok, ale pak se to vrátilo do starých kolejí, tak jsem ty dráty natáhl nové a už je ot OK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: zoby

dráty vedou v kabelovém svazku, ten vede od levého zadního světla zadním blatníkem, pak leze pod zadní sedačky (když sklopíš zadní levý sedák a odhrneš koberec, tak tam ten svazek uvidíš, vede od něj odbočka k palivoměru do nádrže) dále to vede pod řidičovou sedačkou d roční brzdě, z tama to vede pod sedačkou ke dveřím a od dveří k pojistkové desce pod volantem.

ale myslím si že nové kabely tahat netřeba, že ten původní bude OK. buď to bude přeházený v přístrojovce - pokud už se v tom někdo vrtal.

jinak pokud máš problém s tím, že ti nesvítí couvačka a mlhovka, tak je chyba nejspíš na drátě, co vede od levého zadního světla do couvačky a do mlhovky. bývají na nich uhnilé konektry - já to jednou opravil tak že jsem ty staré konektory ustřihl a dal nové, chvili to bylo ok, ale pak se to vrátilo do starých kolejí, tak jsem ty dráty natáhl nové a už je ot OK

kuju zkusime podivame, souhlas ze od levyho zadniho svetla vede svazek, je tam par kabelu vytrhanejch, tak to omrknu, nejspis to bude jen vypojeny u palubky a asi i nekde zlomeny ..ta couvacka.. by me asi jentak nenapadlo... pac to oc pristupny neni.. dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...