Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

vymena brzdovejch hadicek P205, cca cena.. ?


aaischa

Recommended Posts

Ahojte, co by tak stála výměna brzdovej hadiček, na 205ce.. ? páč je mam na dost místech bez tý gumový "hadice" a na dost místech kde neni gume, dost nafest vyrezlý, nejspíš by asi šli i ty hadička takový ty železný tvrdý trubky co sou z nápravy do bubnu... předek sem zapomněl vyskoumat ale kdyz sem dneska barvil spodek auta v zadu a sundal rez a nabarvil buny ze strany smerej k autu, tak fakt ty hadičky dost síla.. nebo jestli je to v "klidu" ale tomu nevěřim :myslim

samo by s tim šla i nová kapalina páč tu to asi už taky dost dlouho nevidělo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel505

Asi 200 Kč kus, ale otázkou je, kolik trubek urveš a abys povolil ovzdušňováky...

brzdy necham na zkusenejsich stacilo mi jednou na mašině, když to uz vypadalo ze je odvzdušněno a pak po pár dnech jedu, na červenou hodlam zabrzdit napoprve promáčknu brzdu ono skoro nic, tak po druhy potreti, taky skoro nic tak sem to dobrzdil zadní a od tý doby to zas brzdí, ale nerad bych to zažil znova a už vůbec ne v autě :nevim :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aaischa

Původně zaslal: Marcel505

Asi 200 Kč kus, ale otázkou je, kolik trubek urveš a abys povolil ovzdušňováky...

brzdy necham na zkusenejsich stacilo mi jednou na mašině, když to uz vypadalo ze je odvzdušněno a pak po pár dnech jedu, na červenou hodlam zabrzdit napoprve promáčknu brzdu ono skoro nic, tak po druhy potreti, taky skoro nic tak sem to dobrzdil zadní a od tý doby to zas brzdí, ale nerad bych to zažil znova a už vůbec ne v autě :nevim :nevim

Musí se to ovzdušnit dvakrát.

A pokud chceš předejít tomu, že někde někoho napálíš, protože ti zrovna praskne brzdová hadice, tak někdo, kdo tohle nemá ještě vyměněné, vždy po nastartování tlačí brzdový pedál co nejvíc - furt lepší když ti trubka nebo hadice prdne na místě než třeba v 90ti, jako mě... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel505

Původně zaslal: aaischa

Původně zaslal: Marcel505

Asi 200 Kč kus, ale otázkou je, kolik trubek urveš a abys povolil ovzdušňováky...

brzdy necham na zkusenejsich stacilo mi jednou na mašině, když to uz vypadalo ze je odvzdušněno a pak po pár dnech jedu, na červenou hodlam zabrzdit napoprve promáčknu brzdu ono skoro nic, tak po druhy potreti, taky skoro nic tak sem to dobrzdil zadní a od tý doby to zas brzdí, ale nerad bych to zažil znova a už vůbec ne v autě :nevim :nevim

Musí se to ovzdušnit dvakrát.

A pokud chceš předejít tomu, že někde někoho napálíš, protože ti zrovna praskne brzdová hadice, tak někdo, kdo tohle nemá ještě vyměněné, vždy po nastartování tlačí brzdový pedál co nejvíc - furt lepší když ti trubka nebo hadice prdne na místě než třeba v 90ti, jako mě... :(

budu na to myslet, dík, výměna bude, tohle budu dělat zatim, nedávno sem to vzla natvrdo sešlápnout a nic se nestalo ale zárukou to neni, ikdyž musim říct že nic moc no z cca 50km/h to jelo tak těch 10M dál..takže bez šance kdyby to nekdo predemnou zapích... bylo to za mokra... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: 309Tom

A ono to není tak, že když ti prdne hadička ve předu, tak ty zadní pořád brzdí?? Co já vím, tak u 309 to tak je, ne? Nebo jsem to špatně pochopil :myslim. Tím nechci říct, že výměna je zbytečná.

nemam tušení..nedojde ke ztrátě tlaku celkově v brzdovym systému, nebo je to dělený mezi sebou... ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D Jasný, výměna je zbytečná :D :D :D To si pak nechte napsat na náhrobek...

Zde leží Jan Novák

Výměna byla zbytečná!

A ještě předtím si znovu udělejte technickou zkoušku v autoškole proboha.

Mě praskla trubka vedení naštěstí při sjezdu z nájezdů na zahradě. Veškerej tlak byl během sekundy pryč, pedál skoro na zemi.

Trubky stály 450kč (2000 stojí v Pgt), hadičky sem měl dobrý ale ty stojí taky pár korun. Práce u kámoše byla tuším pětibába.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

:D Jasný, výměna je zbytečná :D :D :D To si pak nechte napsat na náhrobek...

Zde leží Jan Novák

Výměna byla zbytečná!

A ještě předtím si znovu udělejte technickou zkoušku v autoškole proboha.

Mě praskla trubka vedení naštěstí při sjezdu z nájezdů na zahradě. Veškerej tlak byl během sekundy pryč, pedál skoro na zemi.

Trubky stály 450kč (2000 stojí v Pgt), hadičky sem měl dobrý ale ty stojí taky pár korun. Práce u kámoše byla tuším pětibába.

nototeda nééé proto se ptám, bych to nerad takhle zapích, :o:nevim výměna bude u známýho... brzdy sám nerisknu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aaischa

Původně zaslal: 309Tom

A ono to není tak, že když ti prdne hadička ve předu, tak ty zadní pořád brzdí?? Co já vím, tak u 309 to tak je, ne? Nebo jsem to špatně pochopil :myslim. Tím nechci říct, že výměna je zbytečná.

nemam tušení..nedojde ke ztrátě tlaku celkově v brzdovym systému, nebo je to dělený mezi sebou... ?

Jak píše vix, je to na 309 křížem. Naštěstí.

Mě to na 505 prasklo vzadu, a brzdilo to jen při plném sešlápnutí na doraz - trochu to brzdilo, brzdovka byla skoro všechna pryč...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...