Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

počalounění palubky, co myslíte?


Shadow_27

Recommended Posts

Moje prvni auto byl Fiat 850. Byl to muj nejvetsi milacek ze vsech aut,co jsem kdy mel.Asi proto,ze bylo prvni.Ale to auto bylo fakt naprosto vymazleny. Byl syte zlutej s elektricky vysouvanyma antenama,pridavnyma svetlama a interierem celym potazenym nadhernym koziskem. Jezdil jak drak ;). Ale ten interier v kozisku byl skvelej.Vysaval jsem ho,jak koberec....

Jinak se ti muzu zeptat myho kamarada.Ma calounickou firmu a delal uz leccos.Jen mi rekni cim to chces potahnout. Jak tak tusim,asi cervenou kozenkou,ze? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja měl Opla Kadetta a taky jsem ho takhle dodělaval,ale byla to pakarna to jsi pamatuju dobře.Někde jsem četl že jsou specializovane firmy co ten potah nastřeluji.Nejdřiv tam jde lepidlo a pak se nejak nafouka takzvanej mikroplyš.Viděl jsem ukazky na fotkach a bylo to:super:super:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: fimima

Ja měl Opla Kadetta a taky jsem ho takhle dodělaval,ale byla to pakarna to jsi pamatuju dobře.Někde jsem četl že jsou specializovane firmy co ten potah nastřeluji.Nejdřiv tam jde lepidlo a pak se nejak nafouka takzvanej mikroplyš.Viděl jsem ukazky na fotkach a bylo to:super:super:super

ty technologii se rika flopovani (mikroplys je neco jinyho). na pohled je to moc pekny, ale at to udelaj sebelip ty mikrojehlicky se ti z toho uvolnujou a ty to pak vdechujes, takze zadna vyhra...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a k tomu calouneni. par mesicu jsem delal brigadku u autocalounika a mel sem to stesti ze sem tri pristrojovky lepil (2x golf II, 1x corrado). kdyz nepocitam siti, je to prace na 8h a pristrojovka musi bejt bezpodminecne venku z auta a rozdelany vydechy kastliky atd.. rozhodne krajne nedoporucuju latku, protoze ta se snad ani nalepit neda, a to z toho duvodu, ze neni tahava ani v jednom smeru. z kozenky uz je to lepsi, ale na ty blbe drzi lepidlo a muze se casem snaz odlepit. osobne vidim jako nejlepsi (a zaroven nejdrazsi) material kuzi. krasne se s ni pracuje, dobre se lepi (a to i v clenitejch koutech), da se totiz jak natahnout, tak "zdrcnout" a zachova si porad krasnej vzhled. nevim jestli je to takle srozumitelny, kdyztak se ptejte..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jurash

Původně zaslal: fimima

Ja měl Opla Kadetta a taky jsem ho takhle dodělaval,ale byla to pakarna to jsi pamatuju dobře.Někde jsem četl že jsou specializovane firmy co ten potah nastřeluji.Nejdřiv tam jde lepidlo a pak se nejak nafouka takzvanej mikroplyš.Viděl jsem ukazky na fotkach a bylo to:super:super:super

ty technologii se rika flopovani (mikroplys je neco jinyho). na pohled je to moc pekny, ale at to udelaj sebelip ty mikrojehlicky se ti z toho uvolnujou a ty to pak vdechujes, takze zadna vyhra...

sorry! spravne je to FLOCKOVÁNÍ :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Palubku jsem sundaval asi 4x....je to pěknej vopruz,každou chvilku se ti může něco ulomit:bojim.Musíš jí celou KOMPLET odstojit(samozřejmě sundat volant:D a páčky pod volantem),vyndat budíky-vytahat kabely od budíků,já osobně jsem měl odšroubované i celé řízení,odšroubovat ovládání topení...,jedna matka je schovaná i v prostoru autorádia....celá palubka drží na třech hlavních šroubech,které se povolují v prostoru motorku stěračů....až se budeš chystat na sundání palubky,tak pozor!!!ty tři šrouby jsou vlastně kužely s koukajícím závitem ve vrcholu a jelikož všechny plasty ve 309ce jsou dost křehký,tak tohle moc rádo praská(zrovna mě to při opravě táhel klapky prasklo:grr)...

tohle možná pomůže:

http://www.309er.de/technik/interieur/cockpit/cockpit.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dela se to nejen do nemeckejch znacek. treba P306 ma flockovanej vnitrek horniho kastliku pred spolujezdcem. konkretne u myho auta jsou na tom kastliku leta provozu znat - "pelicha" to. BTW vsimnete si ze z vyroby se nikdy neflockujou moc velky plochy (napr. cely pristrojovky, nebo vyplne dveri atd.) je to prave z duvodu omezeny zivotnosti, ktera je napr. oproti latce nebo kozence nebo plastum obecne znacne kratsi. samorejme to ma i mensi odolnost proti oderu a ani nechci videt jak by se to treba cistilo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...