Sign in to follow this  
Followers 0
oni

subaru justy

9 posts in this topic

mam takovej problem, co to muze bejt,cekal jsem na zelenou na semaforu a chci se rozjet a ono nic,jen motor toci za plynem,ale auto stoji!je to subaru justy 1,2 4x4 automat.nevedel by nekde co by to mohlo byt?typoval bych to asi na spojku!ale z niceho nic!

Kamarádovi se podobně chovala 605ka 3,0 v automatu (druhý den po koupi od stejdy !!!!), tak jsem ho děsil že má v řiti převodovku a že auto tak jak je může hodit ze skály A NAKONEC MĚL JENOM VYPADLÝ TÁHLO OD ŠALTPÁKY KE SKŘÍNI - oprava v řádu stokorun a samozřejmě hrubý výsměch předsedovi P-clubu, kterej piškotům ale vůbec nerozumí, když by kvůli takový kravině takovej SUPER kočár házel ze skály.

no kez by to bylo neco takoveho,bylo by to super!ale kdyz poradne pridam plyn tak to jako skuba,ale autem to nehne!

no ja jsem to vcera resil s klukama ze subaruclubu a ten jeden mi tvrdil,ze je malo oleje na spojce a tudiz nefunguje a bude zavzdusnena!jelikoz je to automat,tak je to dosti pochopitelne,spise mi nejde na lavu ze z niceho nic se to muze stat!

Brácha měl na Justym podobný problém,ale u manuálu,nakonec zjistil,že se ustřihl nějaký zajišťovací čep v náboji kola,tak sehnal jiný náboj a auto zase fungovalo.

hm,to u ma ale nebude,protoze pri velkym plynu je snat snaha spojky,ale strasne mala!!!

tak jsem byl velmi prekvapen az ohromen,nakonec jsem zavolal primo na subaru a prijel technik az k nam na privat,auto ohlidnul,poradil,nic nechtel a odjel!takove jednani fakt neznam!no jiank,bude bud ten olej,remen co retez v prevodovce a nekde se mztraci tlak!