Sign in to follow this  
Followers 0
xavier

Preblikavajúce kontrolky

8 posts in this topic

Prosím o radu. Pri prvom rannom štartovaní teraz v zime, mi preblikávajú medzi sebou počas štartovania kontrolky ABS a ESP. V servise v Peugeote Košice mi ho napichli na diagnostiku a samozrejme nič nezistili. Pri ďalších štaroch počas dňa už nepreblikávajú. Je to v poriadku? P 307 SW, 2,0 HDi, r.v. 2002

Pokud na to nezapomenu tak se zítra ráno kouknu jestli mi to dělá taky :) až takových detajlů si nevšímám důležité je aby vše po chvíli zhaslo :super

Máš slabou baterku,dobít nebo koupit novou,už se mi to stalo u dvou aut,že při startování problikli kontrolky ESP nebo bagů a po koupi nové baterky už to byli OK;),startování tě odebere šťávu z okruhu ESP,asi je to první co při nedostatku el. počítač odpojuje,potom asi airbacky,ABS, atd.,:papa

Původně zaslal: xavier

Prosím o radu. Pri prvom rannom štartovaní teraz v zime, mi preblikávajú medzi sebou počas štartovania kontrolky ABS a ESP. V servise v Peugeote Košice mi ho napichli na diagnostiku a samozrejme nič nezistili. Pri ďalších štaroch počas dňa už nepreblikávajú. Je to v poriadku? P 307 SW, 2,0 HDi, r.v. 2002

Servis Kosice je odpada, ale tiez by som to videl na slabu bat.

Pozývam Vás ktorýkoľvek deň do servisu Peugeot Košice na obhliadku niekoľkých 307čiek a ručím Vám za to, že každá druhá toto pri štarte urobí !!! :grr:bojim