Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Otáčky u P 309


Placanek

Recommended Posts

47KW je prostě 47KW

s tím nic víc neuděláš.jakékoli zvyšováví výkonu přidávím nafty znamená jen nepoměrné zvýšení spotřeby.jestli ti to jede nejak blbě hledej raději příčinu-vstřiky a pod.

já jezdím za 5l a to mně hřeje-a fačko rubnu.nic víc čekat nejde :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nojo,vstřiky jsou nový,nafty má dost,ale s kteroukoliv jinou dieslovou 309 jsem jel,tak má větší točky,prostě živější.Jo když ji sešlápnu na podlahu,aby jela,tak se trochu rozhejbe,ale je za mnou černej dým a budu pak jezdit za 7-8 litrů,což teda nechci.Mě tak spíš napadá,jestli nebude v kopru čerpadlo.Protože to fakt začíná lenivět a žrát naftu.Mám to auto víceméně na práci a když do něj dám naloženej vozejk,tak je to horší a horší..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No,ale co???Ono to kouří černě,takže to jako spaluje,ale jde tam dost nafty a má to málo otáček,proto bych potřeboval tu radu.Možná bude asi lepší když seženu jiný čerpadlo a dám ho tam.Jen se bojim to kupovat na vrakáči,aby to nebylo ješ

tě horší.No uvidíme..:super Taky chodíval jako z praku

[upravil dne 11.12.2007 Placanek]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo.přesně ten ;)

je to ventil,který v určitém režimu jízdy propouští část výfukových plynů zpět do sání.kvůli snížení emisí.pokud je ventil vadný-propouští pořád a auto špatně jede.není problém ho úplně vyřadit.prohledej fórum,už se to tady řešilo mockrát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...