Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jaký Antivirus si pořídit,jak a čím na detekci a odstraňení spyware


Pegoo

Recommended Posts

Mám dotaz jaký ativirivý program.Nebo ještě jinak jaký antivirový program je lepší.:DSomozřejmě pokud je nějaký lepší nebo horší.:DMám v pevném PC AVG(operační systém XP2) a v notebooku(Vista Home Premium) Eset NOD 32.:myslim:myslim

[upravil dne 10.12.2007 Pegoo]

[upravil dne 10.12.2007 Pegoo]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pegoo

Mám dotaz jaký ativirivý program.Nebo ještě jinak jaký antivirový program je lepší.:DSomozřejmě pokud je nějaký lepší nebo horší.:DMám v pevném PC AVG(operační systém XP2) a v notebooku(Vista Home Premium) Eset NOD 32.:myslim:myslim

[upravil dne 10.12.2007 Pegoo]

Už se to tu probíralo, je tu k tomu vyčerpávající téma, a ne jedno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tady je kazda rada draha:D ne ono to bude trochu jinak, kazdymu vyhovuje jiny antivirovy program, jeden podporuje AVG, druhy Avast, treti Nod a ctvrty Kaspersky. A ted si vyber ktery je lepsi. Ja zakaznikum instaluji Avast Home a snad jen jednou za posledni roky sem musel naky vetsi napadeni resit. Aktualizace i nekolikrat denne, licence na rok zdarma a obnovitelna, celkem spokojenost, ale vzdy dam novemu uzivateli alespon pul hodinovou diru do hlavy, jak se ma chovat, pri ruznejch situacich, do kterejch se na siti ci v mailech dostane.

Jinak ja mam na serveru akorat mnou upravenej firewall a pak uz nic, ale nejedu na MS sw;)

EDIT > a zaklad chovani v MS nepracovat pod uctem administrator a ani jinym, ktery ma jeho prava ikdyz to tak bohuzel Widle defaultne nabizej:grr

[upravil dne 10/12/07 buml]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pegoo

Má někdo zkušenost s Ad-aware 2007 7.0.2.3 :myslim:myslim

Z antivirů používám Avast home, protože je legálně a zdarma. Na žebříčku kvality se sice neumístil na nejvyšších příčkách, ale nebylo to tak zlé. AVG dopadlo hůř (nicméně test je starý asi rok) Jako nejlepší se jevil NOD32.

Vyzkoušel jsem ješte Kasperskyho, dobrej, ale drahej.

Lavasoft Ad-aware 2007 mám. Normální. Ve free verzi nemá rezidentní kontrolu, ovšem v kombinaci s Antivirem, firewallem podle mně dostačuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já stále používám Ad-aware 1.06, je tam čeština a aktualizován. Antivirový program NOD32 je perfektní. Stáhni si zkušební verzi na 30 dnů. Potom odinstalovat a stáhnout znovu. Kerio a jim podobný programy zpomalují internet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: wena99

a co to je Kerio?je to volně stažitelný?a je to bezpečný?myslím na to vyhledávání těch šmejdů v počítači jestli je to kvalitní

Je to volně stažitelné pro domácí použití, stejně jako avast. Kerio je firewall - brána, která hlídá veškerou komunikaci do počítače a z počítače ven, takže v konečné fázi je to rychlejší než antivirák.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Voloda58

Já stále používám Ad-aware 1.06, je tam čeština a aktualizován. Antivirový program NOD32 je perfektní. Stáhni si zkušební verzi na 30 dnů. Potom odinstalovat a stáhnout znovu. Kerio a jim podobný programy zpomalují internet.

Mám Kerio a kvůli dalším členům rodiny i Avasta a že by to brzdilo net nemohu potvrdit. Ale je fakt, že používám výhradně Mozzilu a ta je rychlejší než IE.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...