Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

svíví vám ovl. klimy?


ToTheLimit

Recommended Posts

zdravim smečku, od začátku, co mám mazlika 206 s16 9/99 mi nesvítí ovládání klimatizace, napadlo mě to až tudle v noci, vám svítí?koukal jsem do pojistek,ale žádná pojistka, třeba, jsem nenašel. Písněte mi někdo prorím. pak mi ještě svítí kontrolka bočních airbagů, ale když posunu sedačku dopředu, dozadu, vypnu a zapnu motor tak zhasne, za dvě, tři nastart. se zase rozsvítí. nědo nějaký zkušenosti?:myslim:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tlačitko A/C asi nesvieti vôbec, k tým bočným airbagom konektory pod sedačkou večný problem u peugeotu

odpoj baterku, počkaj 5min kým sa nevybije palubný kondenzátor, odpoj konektory pod sedačkou, odstrihni z nich koncovky a spoj ich na priamo,spajkuj ich mikropajkou a dobre zaizoluj najlepšie zmrštovacími bužírkami a je po probleme:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O jaký klimě je tu vlastně řeč? Automat, manuál?

Na automatický klimě mi svítí akorát displej, tlačítka podsvětlený nejsou. V noci na to dost nadávám, najít konkrétní tlačítko je skoro nemožný.

Rozdělaný sem to neměl, takže netuším zda to svítit má, ale když někdo napíše že jo, určitě na to mrknu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MirasCC

O jaký klimě je tu vlastně řeč? Automat, manuál?

Na automatický klimě mi svítí akorát displej, tlačítka podsvětlený nejsou. V noci na to dost nadávám, najít konkrétní tlačítko je skoro nemožný.

Rozdělaný sem to neměl, takže netuším zda to svítit má, ale když někdo napíše že jo, určitě na to mrknu :)

v základu mi svítí pouze displej (automatické světla) po otočení páčkou a zapnutí světel svítí i tlačítka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MirasCC

Původně zaslal: KoNG

v základu mi svítí pouze displej (automatické světla) po otočení páčkou a zapnutí světel svítí i tlačítka

Šla by fotka?

A v tom případě další otázka - jak sundat panel a kouknout pod to? :)

http://www.206club.net/13029.htm

PS: Ten snímek není můj já se teprve na modře podsvícenej panel chystám :D

post-0-1410959736211_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: KoNG

PS: Ten snímek není můj já se teprve na modře podsvícenej panel chystám :D

Super, díky! :super

Předpokládám že originál svítí v podobným stylu, pouze barva je červená... ?

Nevíš náhodou čím je podsvícení zařízený? Žárovičky, nebo diody napájený na plošňáku? Polštinou zrovna nevládnu a na těch fotkách to nějak nevidím. Všim sem si akorát jedný diody dole, vprostřed toho křížovýho ovladače, ale ta hádám nemá na starosti podsvětlení komplet všech tlačítek. Nebo se mýlím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MirasCC

Původně zaslal: KoNG

PS: Ten snímek není můj já se teprve na modře podsvícenej panel chystám :D

Super, díky! :super

Předpokládám že originál svítí v podobným stylu, pouze barva je červená... ?

Nevíš náhodou čím je podsvícení zařízený? Žárovičky, nebo diody napájený na plošňáku? Polštinou zrovna nevládnu a na těch fotkách to nějak nevidím. Všim sem si akorát jedný diody dole, vprostřed toho křížovýho ovladače, ale ta hádám nemá na starosti podsvětlení komplet všech tlačítek. Nebo se mýlím?

Podsvícení displej jsou 3 žárovičky co se týká ovladače tak v mém případě tam budou asi zřejme SMD diody nebo uvnitř ledky ještě jsem to nekuchl. Na tom obrazku je starší typ s diodou uprostřed křížového ovladače. Ten já nemám :( Takže to budu muset kuchnout celý a přepájet

PS: Červeně ne je to stejná barva jako na displeji

[upravil dne 11.12.2007 KoNG]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že se v případě displeje jedná o tři žárovky sem z toho dokonce i vydedukoval :) Ten mě ale netrápí, ten svítí.

Jde mi o tlačítka - podsvícení všech tlačítek je zajišťovaný jen tou jednou diodou dole uprostřed? Díval sem se do serviceboxu, ovládací panely automatický klimy sou tam tři. NeMUX a pak nějaký dvě varianty pro MUX auta. Jakej konkrétně je mezi nima rozdíl tam ale člověk samozřejmě nikde nezjistí...

PS: Vím že nazývat to "červenou" je dost honosný. Mám zkrátka na mysli tu divnou oranžovou bo co je to za barvu, kterou svítí vše ostatní :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nemám MUX vůbec, takže předpokládám taktéž jednu žárovku. To mě velmi těší, pájet smd diody je poslední zábava po který toužím :D

Pokud tlačítka nesvítí, s největší pravděpodobností žárovička exla. Nevíš náhodou co tam je zač, že bych ji někde zkusil prvně sehnat, než to rozeberu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: KoNG

je tam stejná co je v dipsleji a v přístrojovce pokud nemáš MUX

Hoši snímek je můj, ale to vůůůbec nevadí. Já tam mám žárovky ale ty jsou přiletované na patici Ba8,5d, takže jedině koupit zvlášť žárovičky pak z patice odletovat a naletovat nové. T o jsem ale nezkoušel, ale když jsem je byl vyměnit u Peugeotu chtěli za jednu 123,-Kč. Tak jsem odletoval a drbnul tam modrou ledku. Včera mi došly origo ledky i s paticí Ba 8,5d cena za pár 46,-Kč.:myslim:myslim:D:DKlima jde ven krásně. Už jsem jí tedy vyndaval asi po desáté, takže mi to tak příjde....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě fotky. Ta bílá je z displaye (ukazuje rádio, teplotu, atd.) ta je normálně vyměňovací. Ta černá je z klimošky na pevno. Sice to vypadá stejně ale není. Obrázky jsou na začátku vlákna, a poslední je i žárovka ta LEDka.

[upravil dne 12/12/07 bigoš]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: bigoš

Hoši snímek je můj, ale to vůůůbec nevadí...

Tak to mnohokráte děkujeme, jak za snímek, tak za dodatečné info! :super

Změnu podsvícení určitě neplánuju, jen bych rád aby tlačítka svítily, když už ste mi vysvětlili že svítit mají :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...