Sign in to follow this  
Followers 0
MirasCC

Čestný člen?

13 posts in this topic

Občas se tu objeví nováček, co má v podpisu psáno "čestný člen". Nerozumím tomu, kdo mi to vysvětlí? :myslim

Původně zaslal: MirasCC

Občas se tu objeví nováček, co má v podpisu psáno "čestný člen". Nerozumím tomu, kdo mi to vysvětlí? :myslim

Já myslím, že to je default nastavení podpisu, pokud si ho nezměníš... :myslim Já to tam měl tuším taky.

Čestný člen je člen který nemá auto Peugeota a mají zájem být členem.. a nebo mají k Peugeot-clubu blízko....

Nejsou to jen nováčci ale i členové kteří tu jsou delší dobu a nebo i déle.... :mrk:mrk

Jasný, u těch služebně starších, kteří tu odvedli kus práce a teď už třeba Peugeota nemají tomu rozumím. Přišlo mi to spojení takový zvláštní ve spojení s nováčkem. Takže jestli tomu správně rozumím, tohle se do podpisu automaticky napíše nováčkovi, co v profilu nevyplní info o svým autě?

Původně zaslal: MirasCC

Jasný, u těch služebně starších, kteří tu odvedli kus práce a teď už třeba Peugeota nemají tomu rozumím. Přišlo mi to spojení takový zvláštní ve spojení s nováčkem. Takže jestli tomu správně rozumím, tohle se do podpisu automaticky napíše nováčkovi, co v profilu nevyplní info o svým autě?

A nebo taky že zatím Peugeota nemají a třeba o něm uvažují,že si ho pořídí.A nebo chtějí byt členem taky,že někdo od něj je členem a Peugeota má. :D:super

Mnooooooo, proste nekdo kdo nema peugeotka :)

Johne, koho myslis pojmem delsi dobu i dele? :D

A kdo za to muze, no?

Te na srazu naucime psat aspon tri krizky, abys mohl doplnit aspon ten podpis :)

Původně zaslal: aka

Mnooooooo, proste nekdo kdo nema peugeotka :)

Johne, koho myslis pojmem delsi dobu i dele? :D

Zajímavé... že vždycky ta osoba,kterou myslím se vždycky ozve..

2Oddie: ty jsi taky vyjimka..... :super:D

ooo, ty jsi na me myslel? :)

No dneska ještě ne... kupodivu noční můry... jsem dneska přes noc něměl a ráno jsem se hezky vzbudil.... REJP :aut:D

Původně zaslal: John

ooo, ty jsi na me myslel? :)

No dneska ještě ne... kupodivu noční můry... jsem dneska přes noc něměl a ráno jsem se hezky vzbudil.... REJP :aut:D

Ja prece nejsem zadna nocni mura!!! :)jen nocni tvor...ale mura??? :)

Jen doufám, že to není jako u "klause"/záměrně malé "k"/- ten obdržel též soustu "čestných" titulů..... :bojim :bojim