Dress

Anténa

19 posts in this topic

Mam ji na aute :D:D:D:D

Ale nebyla specos na 605. Je to nejakej nemeckej noname, ale slouzi dobre. Stala 650,-Kc.

Ja mam Peugeota 605 chvilku, tak berte ohled na me, mozna blbe, dotazy. :cool:

Ale neni jedno jakou automatickou antenu tam dam? Hlavne, kdyz tam pude pridelat, ne?

Musi tam bejt orig. Peugeotacka nebo slo jen o dobrej pocit?

Jak jsi si mohl precist, tak ja tam mam neoriginal a taky hraju. :D:D:D:D Jde hlavne o to, jak tam jde pridelat, to mas pravdu. Pak uz jde jenom o ty pocity...

Napsán autorem Petr605

Jak jsi si mohl precist, tak ja tam mam neoriginal a taky hraju. :D:D:D:D Jde hlavne o to, jak tam jde pridelat, to mas pravdu. Pak uz jde jenom o ty pocity...

Jasně..mě jen zmátlo, že to tu tak řešíte a sháníte. Jako kdyby to nebylo k sehnání a chtělo to nějakou spešl...

budte zdravy pratele.ja koupil 605ku minulej tyden,je to super auto,ale resim problem,prosimvas,kde je orig.antena.kabel z diry kouka,ale je na nem divnej konec.jak to vyresit a jake mate skusenosti.diky.

Původně zaslal: šved

budte zdravy pratele.ja koupil 605ku minulej tyden,je to super auto,ale resim problem,prosimvas,kde je orig.antena.kabel z diry kouka,ale je na nem divnej konec.jak to vyresit a jake mate skusenosti.diky.

original antena je v pravom zadnom blatniku.da sa tam dostat z vnutra kufra.

no ja tam zadnou nikde nemam,znamej mi tvrdil ze bude v zadnim okne,ale to mi pride jako blbost na desetilety auto.

Původně zaslal: šved

no ja tam zadnou nikde nemam,znamej mi tvrdil ze bude v zadnim okne,ale to mi pride jako blbost na desetilety auto.

musis tam mat po nej dieru v zadnej casti blatnika.ak tam antena nie je , tak chyba (niekto ju vybral)ale nikde inde sa do 605 nedavala

člen s nickem KDO prodava tuto antenu , napiš mu SZ.

Buď máš v LZ blatníku shora díru, tam byla ta samovyjížděcí. Ale jestli rádio hraje i "bez antény", tak máš možná opravdu napařenou na skle. (u 607 vůbec anténa není vidět, tak to možná natrénovali na 605)

PS: možná to bylo v PZ blatníku, už je to 10 let, co jsem měl 605...

[upravil dne 2.11.2007 P607Olda]

Původně zaslal: P607Olda

Buď máš v LZ blatníku shora díru, tam byla ta samovyjížděcí. Ale jestli rádio hraje i "bez antény", tak máš možná opravdu napařenou na skle. (u 607 vůbec anténa není vidět, tak to možná natrénovali na 605)

PS: možná to bylo v PZ blatníku, už je to 10 let, co jsem měl 605...

[upravil dne 2.11.2007 P607Olda]

pisal som to vyssie kde sa nachadza

Nevím jak na starých modelech 605, ale napříplad na mojej je opravdu antena integrovana v zadním skle (napojena na vyhřívání zadního skla)