kentaur01

NEFUNKČNÍ BLINKRY 405 COMBI 2.0GRi

7 posts in this topic

ZDRAVÍM VŠECHNY . CHCI POŽÁDAT O RADU - PŘESTALY MI PRACOVAT BLINKRY - JAK PŘI ZADÁNÍ SMĚRU , TAK I VŠECHNY ČTYŘI - VAROVNÉ . KDYŽ ROZDĚLÁM POJISTKY , ZADÁM SMĚR , V RELÁTKU POUZE RYCHLE CVAKÁ . NEMÁTE NĚKDO TIP , KDE BY MOH BEJT PROBLÉM ? MŮJ TIP JE NA VADU RELÁTKA ( ? ) . DÍKY VŠEM

To přestaly úplně najednou fungovat? Kontrolky taky nic? Já jsem řešil jejich vynechávání.

Příčina byla v kontaktu na kostru v obou konektorech u zadních světel.

AUTO ASI DVA MĚSÍCE STÁLO , NEŽ JSEM HO KOUPIL , VEVNITŘ CELÝ OROSENÝ , BATERKA K.O. , ALE PO JEJÍ VÝMĚNĚ VŠECHNO FUNGOVALO - TEDA MIMO CENTRÁLU , TEN ZAMYKÁ KDY CHCE A CO CHCE . VYMĚNIL SEM POJISTKY ZA NOVÝ , PROTOŽE MĚLI "NOŽIČKY" TĚŽCE ZAOXIDOVANÝ , DROBET SEM CONTAKTOLEM POLADIl SVORKOVNICE V POJISTKOVÝ DESCE , ALE STEJNĚ ŽÁDNEJ ÚSPĚCH . VEŠKERÝ KONTROLKY V PALUBCE O.K. , AKORÁT ŠIPKY SMĚRU MRTVÝ , JEN TO CVAKÁNÍ RELÁTKA .

jedině měrit a hledat......začni vypínačem výstažných blinkrů,pak lukasy....atd.

není žádný návod,porucha může být kdekoliv...

AU , AU :myslim , ALE DÍKY ZA TIP :super ...CINKLO MĚ :o - NEMŮŽE BEJT KOMPLET ZOXIDOVANÁ POJISTKOVÁ DESKA ....???..JEDNOU SEM TO VIDĚL NA VYTOPENYM , DLOUHO STOJÍCÍM XM , BYLO "VOBALENÝ" CO SE DALO- NARAZIL STE NA TO NĚKDY NĚKDO U "LVÍČKŮ" ???...

...DÍKY VŠEM ZA RADY :super ....PO NEKONEČNYM BÁDÁNÍ PADLA "RUKA SPRAVEDLNOSTI" NA WARNING - VYPÍNAČ :potlesk...BLINKRY JSOU PROPOJENÉ PŘES NĚJ , TAKŽE KDY ODEJDE , NEFUNGUJOU (...A NEBO CHYBNĚ..) TAKŽE ZASE DROBET MOUDROSTI DO BUDOUCNA :D ....JINAK I TA POJISTKOVÁ DESKA MĚLA VYMALOVÁNO:roll ....TAKŽE EŠTĚ JEDNOU - DÍKY ZA TIPY... :super