Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Minisraz Týn nad Vltavou - Poděkování


stalmik

Recommended Posts

Ahoj všem,

dnes jsem navštívil Týn nad Vltavou a spolu s ním i OK406. Dlouho jsme se domlouvali a konečně to vyšlo. Přijel i k mé radosti Sarkomi. Hnedjak jsem přijel začalo se vylepšovat mé autí.

1) zprovoznění kontrolky BRAKE (Zatažená ruční brzda)

2) zprovoznění kontrolky otevřených dveří

3) zkrácení řadící páky o 3cm

4) úprava mřížky před ventilátorem (přidání rouna kvůli drobným nečistotám)

Kvůli času jsme se na další věci nedostali, ale už se rýsuje další komorně-pracovní minisraz kdy se bude čistit motor atd atd...

Musím říci, že jsem se s ochotou jakou jsem dnes viděl ještě nesetkal. Nasazení OK406 a Sarkomi (Komisar) bylo víc než větší! Nápady a vůbec i povídání a celé odpoledne jsem si užil a navíc mám zase zkrášlené autí.

Moc díky chlapi jsem ohromen novou výbavou autí ;)

:potlesk:potlesk:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: stalmik

Ahoj všem,

dnes jsem navštívil Týn nad Vltavou a spolu s ním i OK406. Dlouho jsme se domlouvali a konečně to vyšlo. Přijel i k mé radosti Sarkomi. Hnedjak jsem přijel začalo se vylepšovat mé autí.

1) zprovoznění kontrolky BRAKE (Zatažená ruční brzda)

2) zprovoznění kontrolky otevřených dveří

3) zkrácení řadící páky o 3cm

4) úprava mřížky před ventilátorem (přidání rouna kvůli drobným nečistotám)

Kvůli času jsme se na další věci nedostali, ale už se rýsuje další komorně-pracovní minisraz kdy se bude čistit motor atd atd...

Musím říci, že jsem se s ochotou jakou jsem dnes viděl ještě nesetkal. Nasazení OK406 a Sarkomi (Komisar) bylo víc než větší! Nápady a vůbec i povídání a celé odpoledne jsem si užil a navíc mám zase zkrášlené autí.

Moc díky chlapi jsem ohromen novou výbavou autí ;)

:potlesk:potlesk:potlesk

+

6) seřízení lanka plynu

7) výměna žárovky osvětlení zadní SPZ

8) Umytí světel v podání OK406 (Pro nepřízeň počasí bez mokrého trička) :D

:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: stalmik

Původně zaslal: Voloda58

No to se tak někdo má. Takové pomocníky bychom potřebovali i na severu republiky.

No vidíš já jsem ze Západu a chlapi z jihu. A stejně ta cesta stála za to!! ;)

A bude ještě stát, pokud přijedeš. V garáži bylo místa dost. Jen ta teplota nebyla příjemná.:(;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Původně zaslal: stalmik

Původně zaslal: Voloda58

No to se tak někdo má. Takové pomocníky bychom potřebovali i na severu republiky.

No vidíš já jsem ze Západu a chlapi z jihu. A stejně ta cesta stála za to!! ;)

A bude ještě stát, pokud přijedeš. V garáži bylo místa dost. Jen ta teplota nebyla příjemná.:(;)

Garáž super jen jsem trošku nepochopil jak daleko bydlíš od t= garáže..? Ten PP seženu a pořídim i to rádio.. Jen nejdřív přijde na řadu baterka..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Věřím, že jsou tu dobří Pežoťáci, ale pro mě je to skutečně dálka. To tak v létě, až pojedu na rekreaci na Pracov do Tábora. To by se snad dalo pořešit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: M.a.R.i

Můžu říct i za sebe, že kluci jsou opravdu ochotní a v dnešní době se to moc nevidí. Nedávno jsem potřeboval vyměnit výfuk, poprosil jsem OK406 jestli by mi pomohl a ochotně souhlasil, až jsem byl mile překvapenej.

Děkuji, ale myslím si, že by to udělal každý. Já znám takto Komisar, že pomůže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Původně zaslal: M.a.R.i

Můžu říct i za sebe, že kluci jsou opravdu ochotní a v dnešní době se to moc nevidí. Nedávno jsem potřeboval vyměnit výfuk, poprosil jsem OK406 jestli by mi pomohl a ochotně souhlasil, až jsem byl mile překvapenej.

Děkuji, ale myslím si, že by to udělal každý. Já znám takto Komisar, že pomůže.

Bohužel ne každý rád a vždy pomůže.. To je moje osobní zkušenost proto smekám.. :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se nedávno s OK406 domlouval na minisrazu kvůli výměně oleje, což jsem nakonec zvládl v pohodě sám vč. filtru, :) takže si budu muset vymyslet něco jiného, abych mohl jet poznat Týnskou sekci. :D Ale když tak o tom přemejšlím, tak bych se možná mohl stavit i na kafe, neb mi zatím všechno funguje a nemůžu na nic přijít... ;)

[upravil dne 9/12/07 Fakir]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...