Sign in to follow this  
Followers 0
jarajarda

Plastové kryty podběhů 205

14 posts in this topic

Mám dotaz, neví někdo jestli se dají sehnat na 205 plastové kryty podběhů? Setkal se s nimy někdo? A případně kde se dají sehnat a za kolik, aby za to nechtěli půl království a půl princezny, nejsem král:D

neviem ci sa daju origo zohant ale ja som pouzil na moju 309 univerzalne a v pohode sadli a vyzera to super.

Původně zaslal: Peto670

neviem ci sa daju origo zohant ale ja som pouzil na moju 309 univerzalne a v pohode sadli a vyzera to super.

Univerzaly? Hmm, a kde se to dá sehnat? ukaž kdyžtak nějaký fota, ale myslím že 309 bude mít podběhy větší ne?

jj su pravdepodobne dlhsie ale to mas v podstate jedno. Oni sa daju upravit , teda dlzka sa da upravit. Momentalne datajlne fotky prahov nemam k dispozicii ale mozes mrknut na www.tuningcentrum.cz odtial som ich objednaval.

Původně zaslal: Peto670

jj su pravdepodobne dlhsie ale to mas v podstate jedno. Oni sa daju upravit , teda dlzka sa da upravit. Momentalne datajlne fotky prahov nemam k dispozicii ale mozes mrknut na www.tuningcentrum.cz odtial som ich objednaval.

Aha, díky, kouknu:)

Jestli myslíš plast.podběhy pod blatníky,takový to,co ochrání před odstřikujícími koly.Dovezl mi kámoš z polska.Z Lublinu,tam co jsou ty burzy.Cena už nevím,ani né 500,-Ale velmi špatně tam pasovaly,musel jsem koupit horkovzvuch.pistol a lépe vytvarovat.Pak OK.Nechce se mi věřit,že by to někteří prodejci dílů nedokázali sehnat.

Původně zaslal: jarajarda

Mám dotaz, neví někdo jestli se dají sehnat na 205 plastové kryty podběhů? Setkal se s nimy někdo? A případně kde se dají sehnat a za kolik, aby za to nechtěli půl království a půl princezny, nejsem král:D

Řekl bych, že myslíš plastová nadkolí.

img.asp?stiid=42109

img.asp?stiid=42111

To se dá sehnat všude. Taky přemýšlím o koupi, ale až tak na jaře, chtěl bych to dát na předek i zadek (nemám rád podběh plnej humusu).

Maj to třeba na Autokelly: 396Kč/kus.

Nebo na Aci.cz: 345Kč/kus

A všude jinde......

Tak mi je hlavně nevykup;):D:D:D

;):)

[upravil dne 9/12/07 Vopičí]

myslíte že je to dobrý nápad? ono jak se pod to dostane voda nebo sůl tak to bude horší jak kdyby to tam nebylo...

Původně zaslal: Jiři II.

Na to nedám dopustit.Není to první auto na kterým to mám.

Přesně to si myslím, jenom se to musí přichytit normálně a né vrtat do kastle. Jinak novější auta to maj všechny a pokud ten kryt pak sundáš, tak je to tam jak nový:)

Původně zaslal: Vopičí

Původně zaslal: Jiři II.

Na to nedám dopustit.Není to první auto na kterým to mám.

Přesně to si myslím, jenom se to musí přichytit normálně a né vrtat do kastle. Jinak novější auta to maj všechny a pokud ten kryt pak sundáš, tak je to tam jak nový:)

jen jsem se zeptal...no na další zimu si je pořídím:D

A co myslíš tím "PŘICHYTIT NORMÁLNĚ"? Vrtat do karoserie určitě nenenenenenene:bojim:bojim:bojim:bojim Myslím že to bude investice která se vyplatí:):super

A co myslíš tím "PŘICHYTIT NORMÁLNĚ"? Vrtat do karoserie určitě nenenenenenene:bojim:bojim:bojim:bojim Myslím že to bude investice která se vyplatí:):super

No tím jsem právě myslel přichityt je na plastový cločky do děr, který na autě už jsou, nebo klidně někaj nalepit , ale NÉÉ VRTAT DO KASTLE...to by bylo z bláta do louže.

Původně zaslal: Vopičí

No tím jsem právě myslel přichityt je na plastový cločky do děr, který na autě už jsou, nebo klidně někaj nalepit , ale NÉÉ VRTAT DO KASTLE...to by bylo z bláta do louže.

!!!!!! no to bych nikdy neudělal !!!!!! Nalepit hm, to už mě taky napadlo:) No teď je auto u elektrikáře na centrálu, tak uvidíme, asi bude tohle další meta:)