Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

jaký žárovky?


Martin.405

Recommended Posts

Ve 405 mám bixenon a je to znát, předtím jsem měl žárovky s xenon efektem a svítilo to podstatně hůř. Na potkáačkách je rozdíl největší, na dálkačích už to zas tak dramatický není. Ale co jsem koukal na paraboly,tak jsou trošku vypálené,tak je možná nechám pochromovat, v jiném topicu byl kontakt který, paraboly pochromuje za 400kč /ks

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: M.a.R.i

Ve 405 mám bixenon a je to znát, předtím jsem měl žárovky s xenon efektem a svítilo to podstatně hůř. Na potkáačkách je rozdíl největší, na dálkačích už to zas tak dramatický není. Ale co jsem koukal na paraboly,tak jsou trošku vypálené,tak je možná nechám pochromovat, v jiném topicu byl kontakt který, paraboly pochromuje za 400kč /ks

a s příslušníkama si žádný problémy neměl?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MirasCC

Legislativní stránka věci je vcelku jasná - v podstatě jakákoliv přestavba na xenony je nezákonná.

Dokud nenarazíš na extra vola, pokuty bys za to snad dostávat nemusel, ale nikdy nevíš. Technická je taky nejistá...

Pokud nezasahuješ do konstrukce světla tak to není přastavba.

Ty HID kity jsou dělaný tak, že to tam během 5 minut nainstaluješ a hotovo. Žádnej zásah do ničeho.

Teoreticky ani tu díru do krytky dělat nemusíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

Původně zaslal: MirasCC

Legislativní stránka věci je vcelku jasná - v podstatě jakákoliv přestavba na xenony je nezákonná.

Dokud nenarazíš na extra vola, pokuty bys za to snad dostávat nemusel, ale nikdy nevíš. Technická je taky nejistá...

Pokud nezasahuješ do konstrukce světla tak to není přastavba.

Ty HID kity jsou dělaný tak, že to tam během 5 minut nainstaluješ a hotovo. Žádnej zásah do ničeho.

Teoreticky ani tu díru do krytky dělat nemusíš.

takže je to teda povolený nebo zakázaný? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Martin.405

Původně zaslal: Fusion

Původně zaslal: MirasCC

Legislativní stránka věci je vcelku jasná - v podstatě jakákoliv přestavba na xenony je nezákonná.

Dokud nenarazíš na extra vola, pokuty bys za to snad dostávat nemusel, ale nikdy nevíš. Technická je taky nejistá...

Pokud nezasahuješ do konstrukce světla tak to není přastavba.

Ty HID kity jsou dělaný tak, že to tam během 5 minut nainstaluješ a hotovo. Žádnej zásah do ničeho.

Teoreticky ani tu díru do krytky dělat nemusíš.

takže je to teda povolený nebo zakázaný? :)

Je to naprosto to stejný jako kdybys vyměnil žárovku např. za Osram Cool Blue. Takový je k tomu moje stanovisko.

Jestli máš správně seštelovaný světla, to je každýho věc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

Je to naprosto to stejný jako kdybys vyměnil žárovku např. za Osram Cool Blue. Takový je k tomu moje stanovisko.

To není stejný, srovnáváš dvě nesrovnatelný věci. Osram CoolBlue je normální žárovka s trochu zvýšeným světelným výstupem a k bílému světlu má ještě hodně daleko. Výbojka svítí třikrát tolik, co žárovka, proto se na ní vztahují další předpisy. Nevidím ve výměně běžných žárovek za např. CoolBlue a výměnou za výbojky naprosto žádnou souvislost. :myslim

Jestli máš správně seštelovaný světla, to je každýho věc.

S tímhle souhlasím, to je fakt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: omegaalfa

co já vím tak světlo osazený xenony by vždy mělo mít ostřikovač a automatické naklápění světla. jinak já plánuju Philips power2night .....to by se mělo nevíce blížit xenonům

[upravil dne 14.12.07 omegaalfa]

Zkus od Philipse spíš X-treme power, ty jsou ještě silnější. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...