Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ziarovky v brzdovych svetlach


katro

Recommended Posts

Původně zaslal: katro

Vie mi niekto z Vas povedat aky vyznam maju dvojvlaknove ziarovky v brzdovych svetlach? Aky vyznam ma to druhe vlakno?

cekal bych ze to bude dohromady, slabsi vlakno pro obyč svícení, a kdyz brzdis tak to "silnější" myslim výkonově, bude to jasnejsi svetlo pri brzdeni..

jujky, tak mě někdo předběh...

[upravil dne 8.12.2007 aaischa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nad tímhle bych se pozastavil včera jsem měnil dvouvláknovku na naší 306 a nemohu zde nenapsat pár postřehů. Na pravé zadním světla byla zaslepena díra pro 21W mlhovku tak sem ji tam narval a už mi svítěj obě strany:o) Dále co se týče plošného spoje tak na něm je napsano 21/5w pro obrysové žárovky které jsou 2 vedle sebe a když šlápnu na brzdu tak svítí pouze krajni z těch dvou ta vnitřní bohužel :o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: peugeot 306

Tak nad tímhle bych se pozastavil včera jsem měnil dvouvláknovku na naší 306 a nemohu zde nenapsat pár postřehů. Na pravé zadním světla byla zaslepena díra pro 21W mlhovku tak sem ji tam narval a už mi svítěj obě strany:o) Dále co se týče plošného spoje tak na něm je napsano 21/5w pro obrysové žárovky které jsou 2 vedle sebe a když šlápnu na brzdu tak svítí pouze krajni z těch dvou ta vnitřní bohužel :o)

s tim ze sviti jenom jedna, ze by to byl nejakej univerzalni typ svetel pro vic modelu, ty jedny nezapojeny ? tak to jenom vyvest dratama paralelne, s tema druhejma moc velkej vykon zas nemej takze by melo bejt v pohode dystak jukni na pojistku kolik tam j eaby to nebylo malo dystak dat tak o tech 5-10A věčí na 2x 21W by to bylo akorát...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja udělal to že jsem propojil koncove svetlo i smlhovkou , takže když pustim svetla mam krasne červene bumerangy vzadu , brzove jsem ješte pridal i do tech uprostred , mlhovky samozřejmě funguji zvlašt , tzn . že všude mám dvouvlaknovky , i v mlhovkách .pojistka to zvladá i ta standartní. VIZ. muj podpis a blikani zadnich svetel:papa:mrk:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

ja udělal to že jsem propojil koncove svetlo i smlhovkou , takže když pustim svetla mam krasne červene bumerangy vzadu , brzove jsem ješte pridal i do tech uprostred , mlhovky samozřejmě funguji zvlašt , tzn . že všude mám dvouvlaknovky , i v mlhovkách .pojistka to zvladá i ta standartní. VIZ. muj podpis a blikani zadnich svetel:papa:mrk:D

to je udělaný pěkně :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

ja udělal to že jsem propojil koncove svetlo i smlhovkou , takže když pustim svetla mam krasne červene bumerangy vzadu , brzove jsem ješte pridal i do tech uprostred , mlhovky samozřejmě funguji zvlašt , tzn . že všude mám dvouvlaknovky , i v mlhovkách .pojistka to zvladá i ta standartní. VIZ. muj podpis a blikani zadnich svetel:papa:mrk:D

Chlapi, nemam nic proti bezpecnosti a dobrej viditelnosti, ale nie je to trochu vela, mat zapojene brzdove svetla na 4 21W ziarovkach + tretie brzdove svetlo? Nechcel by som stat za tebou v dazdi v tme na krizovatke, ked stojis na brzdach...:myslim Je to sice pekne a dobre viditelne, ale musi to dobre oslepovat vodicov za tebou. Skus si zadnut do ineho auta za tvoje a nech ti niekto slapne v tvojom aute na brzdu v tme. A pozoruj, co uvidis. :( Nechcem tym rozputavat nejake hadky, alebo co, ale mam zlu skusenost s niektorymi, co maju zapojene hmlovky ako obrysove svetla v nadeji, ze auto je super viditelne... Dalsia vec je, co ti na ten odber povie brzdovy spinac na pedali...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...