Sign in to follow this  
Followers 0
Navis

Zadní mlhovky P106 nejdou

10 posts in this topic

Ahoj, nevíte někdo jak jsou zapojený zadní mlhovky u P106. Když otočim spínačem tak kontrolka svítí ale světla ne. Nemáte někdo schéma zapojení? Nebo jaké je to relátko a pojistka? dík.

Na mojej 106tke mi to funguje, akurát som musel vymeniť žiarovku, ale zase som našiel vzadu uprostred dole žiarovku 5w, ktorá mi nesvieti za žiadnych okolností, ani brzda, smerovka, cúvačka, no proste nikdy, netuším načo tam je. Neviete načo tam sú?:myslim

Schému zapojenia nemám.

lordlacik: 5W máš obrysové svetlo. vedľa z vonkajšej strany sú tiež obrysovky, ale aj s brzdovým - je tam dvojvláknová žiarovka. ale ja som tie 5W zrušil, lebo vkuse štrajkovali, čo je asi aj Tvoj prípad...

Moze byt aj pokazeny plosak-ja som mal problem s brzdovym svetlom. Ked som cele svetlo rozobral, zistil som, ze je uvolneny pliesok ktory vedie prud od konektoru k ziarovke. Ale vsekto sa da opravit... :super

2 khoobo: hele tobě ten pažout žere 7,9 l/100 to máš 1,6?, že tito tolik žere jak uvádíš? dikes :-)

no ja som mal zase problem s brzdovym svetlom, ked som zoslapol brzdy tak sa mi rozsvietili svetla. a ked som rozsvietil svetla tak sa mi automaticky rozsvietili brzdove svetla. Vsetko som preliezol a zavadu som nikde nenasiel az potom mne len tak napadlo vymenit ziarovku, a ja ma na svetla a brzdy dvojvlaknove ziarovky a vlakna boli zlepene.

2 bazy: Nemam 1.6, ale v tomto pripade som jazdil iba v meste... Inac je spotreba nizsia, :roker

Pánové a dámy. Vaše starosti bych chěl mít.Já jsem měnil ložiska v převodovce to je teprve nářez.Hele jak sem prdnu fotky?

majosek, bez dlhých rečí:

klikni dole na pravo "odpovědet" a vyskočí Ti nové okno. doňho môžeš napísať niečo povzbudzujúce, alebo len pripojíš ten obrázok ako Přílohu. Klik na Vyhledat a nájdi si ten obrázok v PC! :papa

post-0-1410959665279_thumb.jpg