Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Koupě 807 (táta) - A je po ní...


MatrixChose

Recommended Posts

Nevím co jsi četl a co ne, a popravdě už ani nevím co je napsaný. Tak od znovu. V Itálii to někdo čorl, a přivezl sem, tady se to koupilo. Samo, že majitel si toho všiml a ohlásil to. Nějakou dobu to sice trvalo, ale došlo to i sem, že auto s tímhle VINem se hledá (registr EU - šengen) a jelikož existuje databáze přihlášenejch aut a na koho, tak to moc složitý nebylo kdo s ním jezdí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Výpadek systému to není, je to výpadek tohodle státu celkově, mam pocit. Známej koupil auto v roce 2003 a přišli na to až teď. Jinak díky moc za info. V podstatě to řešíme skoro stejně, tzn. vymámit všechny dostupný info z český policie a pak se obrátit do Itálie, to bude vos.r počítám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kuci prijit se na to kdykoli. Ja jsem si sice nechal kdysi Sharana protahnout Cebii, ale i po roce kdyz me zastavili na italskorakouskych hranicich a rekli zajedte tady vedle, vzali si papiry od auta a 15 min je propirali v jejich aute, jsem se klepal jak drahej pes. Nastesti Cebie nezklamala a auto bylo ok, ale na ten pocit nezapomenu. Na VW klubu uz na to taky par lidi narazilo a taky to bylo po dlouhy dobe. V celku s jistotou se to covek dozvi pres tu Cebii, ale otazka je zda to risknout a treba si nechat zabavit auto hned pri kontrole :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten muj známej to auto měl protažený nějakým systémem, nevím jestli to byla přímo Cebia, ale nějak to lustroval než to koupil. Říkal mi to, ale nepamatuju si ten název, takže Cebia to asi nebyla. A stejně to jak vidno nepomohlo.

MatrixChose, nebylo to ministerstvo dopravy nebo vnitra? Kdybys našel třeba www tak by to bylo super :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: piškotek

Původně zaslal: kveton

to se nedivim, jel jsem s 2.0 HDi a uprimne nic moc, ten motor je na takovy auto slabej. 2.2 HDi je optimalni

Nesouhlasím....mám 2.0 HDI 16V FAP 100kW a motor má výborný zátah a výbornou spotřebu.Je kultivovaný a tichý....není dvoulitr jako dvoulitr pánové......:super

Musim suhlasit. Treba rozlisovat ake je to 2.0HDi. Ak niekto vlastni 2.0HDi 100kw a hovori ze je to slabe , tak musi mat nieco pokazene ;)

Motor ma velmi kultivovany zvuk a chod a spotreba je o dost mensia ako co som tu cital o 2.2HDi.

Ved tu su parametre keby to niekoho zaujimalo:

2.0 HDi - 100 kW / 136 koní pri 4000 otáčkach, 320 Nm krut.m. vmax=190km/h

2.2 HDi - 94 kW / 128 koní pri 4000 otáčkach, 314 Nm krut.m. vmax=180km/h

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...