Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Koupě 807 (táta) - A je po ní...


MatrixChose

Recommended Posts

Tak po Sharanu by mel byt navrat k Peugeotu a jedinej, kterej pripada v uvahu je 807. Bud 2.0 nebo 2.0 HDi, v tom je jasno. Pokud mozno v lepsi vybave a lepsim stavu. Vite nekdo o necem? Predem diky PS: samozrejme ze sami hledame, jen pokud by nahodou nekdo o necem vede ;)

[upravil dne 17/9/08 MatrixChose]

[upravil dne 28/10/08 MatrixChose]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Hurááá, už se veze domůů tohle autíí:

http://www.sauto.cz/car_detail.php?filter_car_id=6017910

Sice ho dnes neuvidím, jelikož táta bydlí u přítelkyně, ale zetjtra dostane ode mě pěkně za uši (807) :D

No a k Vanocům na něj bude čekat modejlek od Pe.Tra z práce, kterého jsem tam byl dnes navštívit...

post-0-14109597401233_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budu rád, když tu budeš průběžně informovat o všech kladech i záporech provozu tohohle auta. Je to totiž jedinej Peugeot, kterej by mohl tak za 4-5 let přicházet v úvahu jako nástupce 406ky a momentálně není nějak extra rozšířenej mezi lidma. Vzhledem k tomu, že by se mi líbila i stejná motorizace a protože předpokládám, že Tvůj otec s autem při rozvozu zapalovačů nahoní i dost km, myslím si, že bych získat aspoň orientační nápovědu, jak se po těch 5ti letech rozhodnout (momentálně zrovna ta 807a v mém žebříčku případných zajímavých modelů není zrovna vysoko).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mé prvni dojmy z jizdy cca 10 km. Strasnej nezvyk z toho silene dlouhyho cumaku a i proste to auto je celkove dost velky, ale proste jen o zvyk. Pohodlicko ala Francie :potlesk Displey pal. pc je uplne skvelej, nekdy hodim foto, jen ta Italstina (docasne) :bojim. Saltpaka je ponekud volnejsi (pry u 807 bezne) a prislo mi i ze je zbytecne dlouha. Videt je z auta dobre a clovek se v nem dobre cejti. S porovnani se Sharanem je celkove auto mekci (pochopitelne jako u vsech nemcu vs. Francouzu) a daleko lip se mi s tim jelo, vic uvolnene a pohodove. I ta charakteristika motoru HDi me sedi daleko vic jak TDi. Turbo je plynuly jako u 406 a ne jako u TDi ze porad nic a najednou to zabere. Jsem spokojen i kdyz je to tatovo auto :D:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...