MatrixChose

Koupě 807 (táta) - A je po ní...

101 posts in this topic

Tak po Sharanu by mel byt navrat k Peugeotu a jedinej, kterej pripada v uvahu je 807. Bud 2.0 nebo 2.0 HDi, v tom je jasno. Pokud mozno v lepsi vybave a lepsim stavu. Vite nekdo o necem? Predem diky PS: samozrejme ze sami hledame, jen pokud by nahodou nekdo o necem vede ;)

[upravil dne 17/9/08 MatrixChose]

[upravil dne 28/10/08 MatrixChose]

to se nedivim, jel jsem s 2.0 HDi a uprimne nic moc, ten motor je na takovy auto slabej. 2.2 HDi je optimalni

Původně zaslal: kveton

to se nedivim, jel jsem s 2.0 HDi a uprimne nic moc, ten motor je na takovy auto slabej. 2.2 HDi je optimalni

¨

jenže 2,2hdi co se servisu tyče je zatrest

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: kveton

¨

jenže 2,2hdi co se servisu tyče je zatrest

proc?

Taky jsem koupil manželce dárek.807 bude až na jaře pro mě.Jinak ten bazar znám,i majitele itala franka.Jsem kousek od Nového Jičína.

post-0-14109597401744_thumb.jpg

Budu rád, když tu budeš průběžně informovat o všech kladech i záporech provozu tohohle auta. Je to totiž jedinej Peugeot, kterej by mohl tak za 4-5 let přicházet v úvahu jako nástupce 406ky a momentálně není nějak extra rozšířenej mezi lidma. Vzhledem k tomu, že by se mi líbila i stejná motorizace a protože předpokládám, že Tvůj otec s autem při rozvozu zapalovačů nahoní i dost km, myslím si, že bych získat aspoň orientační nápovědu, jak se po těch 5ti letech rozhodnout (momentálně zrovna ta 807a v mém žebříčku případných zajímavých modelů není zrovna vysoko).

Dobre, od te bouracky sem tata obcas zajde tak ho zkusim jestli by se tady nezaregistroval a pokud ne, budu psat i za nej. Jinak prumer ma cca 100 000 km rocne, takze to proveri opravdu do posledniho sroubku. :papa

Tak to má podobnej nájezd jako já (ale s firemní dodávkou).

Tátu zde rádi přivítáme a klidně mu vyřiď, že nekoušeme.

já si nakonec taky pořídil 807 , sorry za kvalitu fotek

post-0-14109597439625_thumb.jpg

Tak mé prvni dojmy z jizdy cca 10 km. Strasnej nezvyk z toho silene dlouhyho cumaku a i proste to auto je celkove dost velky, ale proste jen o zvyk. Pohodlicko ala Francie :potlesk Displey pal. pc je uplne skvelej, nekdy hodim foto, jen ta Italstina (docasne) :bojim. Saltpaka je ponekud volnejsi (pry u 807 bezne) a prislo mi i ze je zbytecne dlouha. Videt je z auta dobre a clovek se v nem dobre cejti. S porovnani se Sharanem je celkove auto mekci (pochopitelne jako u vsech nemcu vs. Francouzu) a daleko lip se mi s tim jelo, vic uvolnene a pohodove. I ta charakteristika motoru HDi me sedi daleko vic jak TDi. Turbo je plynuly jako u 406 a ne jako u TDi ze porad nic a najednou to zabere. Jsem spokojen i kdyz je to tatovo auto :D:papa