Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Poraďte při koupi TV


Boob

Recommended Posts

Potřebuju poradit ohledně koupení televize. Bude to pro tchýni jako náhrada za 15 let starou TV. Jsem do toho ochotnej investovat maximalně 3000,- . Jedinou podminkou je uhlopricka 55cm a pokud možno plocha obrazovka. Koukám do letáků hyper super marketu a a v teto relaci jsem nasel:

SENCOR STV 2111 za 2999,- Elektro Spáčil

ECG 21 TM 30 za 2990,- Globus

LUXTRONIC BTV 2019 MN za 2799 v Proton

Ani z jednou ze značek zkušenosti nemám tak prosím někoho ze znalých o radu. Jo a TV pojede denně max. 2 hodiny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli ti mohu poradit, tak kup něco obdobného v Kauflandu.

I když to v tvém výběru není, mají záruku 3 roky a při reklamaci ti vrátí peníze, takže takto levnou elektroniku bych kupoval tam. Já mám s reklamací v Kaufu výborné zkušenosti a tchýně bude vysmátá:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak pokud chceš takovou televizi, co píšeš, tak se zeptej tchýně, jak dlouho tu ještě bude, protože po 2-3 letech ji můžeš vyhodit (nemyslím tchýni, tu můžeš vyhodit hned), nehledě na to, že s tím budeš mít problémy to vozit v záruce po servisech ... vím o čem píšu, protože servis TV provozuji :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Boob

Potřebuju poradit ohledně koupení televize. Bude to pro tchýni jako náhrada za 15 let starou TV. Jsem do toho ochotnej investovat maximalně 3000,- . Jedinou podminkou je uhlopricka 55cm a pokud možno plocha obrazovka. Koukám do letáků hyper super marketu a a v teto relaci jsem nasel:

SENCOR STV 2111 za 2999,- Elektro Spáčil

ECG 21 TM 30 za 2990,- Globus

LUXTRONIC BTV 2019 MN za 2799 v Proton

Ani z jednou ze značek zkušenosti nemám tak prosím někoho ze znalých o radu. Jo a TV pojede denně max. 2 hodiny.

Na co - analog nebo už digi vysílání ???

Pokud u vás už jede digi a koupíš /analog/- tož ještě příjmač na digitál /odhad 1200 - 1500,- Kč ??/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No za ty peníze si moc vybírat nemůžeš. Myslím., že musíš vzít to, co bude. Já jsem měl asi za 5.000,- Kč z Penny i s přehrávačem DVD. Hraje již dva roky bez problémů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...