Sign in to follow this  
Followers 0
Boob

Poraďte při koupi TV

12 posts in this topic

Potřebuju poradit ohledně koupení televize. Bude to pro tchýni jako náhrada za 15 let starou TV. Jsem do toho ochotnej investovat maximalně 3000,- . Jedinou podminkou je uhlopricka 55cm a pokud možno plocha obrazovka. Koukám do letáků hyper super marketu a a v teto relaci jsem nasel:

SENCOR STV 2111 za 2999,- Elektro Spáčil

ECG 21 TM 30 za 2990,- Globus

LUXTRONIC BTV 2019 MN za 2799 v Proton

Ani z jednou ze značek zkušenosti nemám tak prosím někoho ze znalých o radu. Jo a TV pojede denně max. 2 hodiny.

Nasi kdysi koupili v kaufu ten sencor, 55cm za 2900 a slouzi jim uz asi tri roky. Je tam teletext atd. Myslim, ze za ty prachy to neni spatna znacka

Původně zaslal: Mišak

Proč 55? Dase koupit levně i 72 ja nedavno kupoval za 4500kč

povidal do 3.000,- je to pro tchyni:D

Hele, je to v podtstate jedno, zalezi na jakej narazis kus. Vetsina stejne vyjizdi ze stejny linky (myslim tim tyhle "znacky") a menej to mezi sebou (elektronika x obrazovka).

Původně zaslal: Mišak

Proč 55? Dase koupit levně i 72 ja nedavno kupoval za 4500kč

Protože se jí větší nevleze do stěny.

Ja bych sel asi do sencoru... sice autoradio co mam je ****, ale kamos ma LCD a DVD prehravac od sencoru a je spokojeny.

Jestli ti mohu poradit, tak kup něco obdobného v Kauflandu.

I když to v tvém výběru není, mají záruku 3 roky a při reklamaci ti vrátí peníze, takže takto levnou elektroniku bych kupoval tam. Já mám s reklamací v Kaufu výborné zkušenosti a tchýně bude vysmátá:papa

No tak pokud chceš takovou televizi, co píšeš, tak se zeptej tchýně, jak dlouho tu ještě bude, protože po 2-3 letech ji můžeš vyhodit (nemyslím tchýni, tu můžeš vyhodit hned), nehledě na to, že s tím budeš mít problémy to vozit v záruce po servisech ... vím o čem píšu, protože servis TV provozuji :aut

Původně zaslal: Boob

Potřebuju poradit ohledně koupení televize. Bude to pro tchýni jako náhrada za 15 let starou TV. Jsem do toho ochotnej investovat maximalně 3000,- . Jedinou podminkou je uhlopricka 55cm a pokud možno plocha obrazovka. Koukám do letáků hyper super marketu a a v teto relaci jsem nasel:

SENCOR STV 2111 za 2999,- Elektro Spáčil

ECG 21 TM 30 za 2990,- Globus

LUXTRONIC BTV 2019 MN za 2799 v Proton

Ani z jednou ze značek zkušenosti nemám tak prosím někoho ze znalých o radu. Jo a TV pojede denně max. 2 hodiny.

Na co - analog nebo už digi vysílání ???

Pokud u vás už jede digi a koupíš /analog/- tož ještě příjmač na digitál /odhad 1200 - 1500,- Kč ??/

No za ty peníze si moc vybírat nemůžeš. Myslím., že musíš vzít to, co bude. Já jsem měl asi za 5.000,- Kč z Penny i s přehrávačem DVD. Hraje již dva roky bez problémů.

A nebude levnější koupit tchýni rádio? :D za ty prachy bude i značkový:D

[upravil dne 7/12/07 jarajarda]