Sign in to follow this  
Followers 0
fantom

battery charge fault

5 posts in this topic

Ahoj, při jízdě mi dneska skočila hláška na displeji battery charge fault a rosvítila se baterka po chvíli zhasla a tak jsem jel dál. Za chvíli zase to samý tak jsem ujel asi 40 km. A najednou asp/esp fault nebo tak nějak airbag off a pořád to pípalo a tyhle hlášky se střídaly + to s tím battery, přestaly stírat stěrače a vypnul se posilavač řízení :) motor ale nezhasl. Zastavil jsem a motor zhasl že znovu nastartuju jestli to zmizí. Nenastartoval jsem ale už, motor se skoro netočil. Několikrát jsem to zkoušel a nic. Mezitím jsem hledal číslo na asistenční služby a ještě jednou to zkusil a motor s obtíží naskočil. Na displeji žádná hláška stěrače stíraly :) Rychle jsem tedy dojel domů. U baráku zkusím nastartovat a úplně bez problémů. Čím myslíte že to bylo ? Jestli je slabá baterka jakto že se za jízdy nedobyla ?

[upravil dne 7.12.2007 fantom]

[upravil dne 7.12.2007 fantom]

Původně zaslal: macik.83

alternator, uhliky?:roll

Jak nedobiji taki to umi kousky...Dela to vse mozne, me nadavno svitilo mazani:super

Ja som uz toto raz zazil...Presne to iste ako Ty. Po tyzdni badania som zistil, ze mam dost volny kabel na kostre myslim, ze sa nachadza pri poistkovej skrini v motorovej casti. Na fest som to dotiahol a bolo po probleme:potlesk:papa.

Původně zaslal: jojo307

Ja som uz toto raz zazil...Presne to iste ako Ty. Po tyzdni badania som zistil, ze mam dost volny kabel na kostre myslim, ze sa nachadza pri poistkovej skrini v motorovej casti. Na fest som to dotiahol a bolo po probleme:potlesk:papa.

Taky pravda:potlesk