Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

co vy na to?


Guest tombr

Recommended Posts

ahoj, chtěl bych si pořídit 306ku combi. Nemám z peugeoty zkušenosti. Chtěl bych vědět váš názor na toto auto:http://www.sauto.cz/car_detail.php?filter_car_id=6081105

Děkuju všem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevypadá zle, ale hezky nafotit lze skoro všechno. Radil bych zajet se na to kouknout s člověkem, který o autech něco ví - víc očí víc vidí.

P.S.

Mě by se nelíbilo, že chybí kryt v zavazadlovém prostoru a tudíž vše co povezeš bude jak ve výkladní skříni. Nevím, kolik ten kryt stojí novej, ale na vrakáčích zrovna tohle moc často nebývá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MatrixChose

Původně zaslal: Béďa

MatrixChose: nee kazdymu se libi 406ka a nee kazdy chce naftu..

ad. cena, pokud je to kvalitni kousek tak takova cena je realna..:roker

OK OK uz mlcim ;)

Za 129 000 určitě nebude 406ka z roku 2000, a ještě k tomu v naftě - srovnávej srovnatelné, já osobně si myslím, že pokud auto bude O.K., tak cena je reálná

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Za 129 000 určitě nebude 406ka z roku 2000, a ještě k tomu v naftě - srovnávej srovnatelné, já osobně si myslím, že pokud auto bude O.K., tak cena je reálná

Z roku 2000 treba ne, ale 99 urcite, ja vim, bude to spis starej model, ale v nafte by byla. Nic mu nenutim, jenom rikam, co bych si za ty penize koupil ja.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naftu nechci, přeci jen už ja dražší než benzín ale hlavně se mi nechce platit vysoký povinný ručení. Navíc 406ka mi už připadá jako velkej koráb. Taky si říkám že 130 000 za 7 let starý auto je dost, ale i když se dají sehnat i pod 100 ,ale ty ve mě vzbuzujou nedůvěru, že tam nebude něco v pořádku.:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: tombr

Naftu nechci, přeci jen už ja dražší než benzín ale hlavně se mi nechce platit vysoký povinný ručení. Navíc 406ka mi už připadá jako velkej koráb. Taky si říkám že 130 000 za 7 let starý auto je dost, ale i když se dají sehnat i pod 100 ,ale ty ve mě vzbuzujou nedůvěru, že tam nebude něco v pořádku.:myslim

Tak o cenu nafty zase az tolik nejde, zase tam je jina psotreba. Ale jinak chapu. Jinak v neporadku muze byz i tahle a vsechno poznat proste nejde. Chce to sebou nekoho kdo se vtom vyzna a i tak trochu stesti na spravnej kus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: tombr

Naftu nechci, přeci jen už ja dražší než benzín ale hlavně se mi nechce platit vysoký povinný ručení. Navíc 406ka mi už připadá jako velkej koráb. Taky si říkám že 130 000 za 7 let starý auto je dost, ale i když se dají sehnat i pod 100 ,ale ty ve mě vzbuzujou nedůvěru, že tam nebude něco v pořádku.:myslim

Myslím, že vypadá slušně za slušné peníze .. pokud nebyla moc bouchlá a motor nemá problémy, nebál bych se jí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě přijde ta cena za tu 306 celkem dost vysoká. Stav auta se podle fotek posoudit nedá.Moje AXz rv. 91 vypada jako by taky vyjel z linky bohužel jen na fotkách. Doporučil bych vzít sebou šikovného mechanika a hlavně karosáře. Tím bys měl zamezit 75% závad .Ale víš jak do motoru nevlezeš :o) Jinak co se týče akcelerace tak si myslím , že ta 306 bude rozhodně ivější než ta 406 se 66kw

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam r.v. 2000 a mam 65tis .. kupoval jsem to 2003 s 27tis takze mozny je vsechno.. zalezi kdo to auto mel .. u kombika by se dalo predpokladat ze si to kupuje clovek kterej bude cestovat ale taky to muze mit strejda kterej v tom prevezl 3x za X let velkej naklad a tim to hasne :D Kez by existovalo neco co urci stari vozu .. treba podle rozpadu radioaktiviho uhliku :P:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: tombr

díky, za vaše reakce, nechci bejt otravnej ale co tohle: http://www.sauto.cz/car_detail.php?filter_car_id=6086748 ty kilometry a r výroby mi neštimujou s cenou. co si myslíte vy.

Jo vypadá pěkně,jak ze vnitř i z venku,myslim že je lepší než ten předtim a ta cena je taky dobrá,zrovinka včera sem ho taky prohlížel na těhle stránkách:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cena je podľa mňa dobrá. Mal som podobnú P306 XR 1,9 TD Intercooler r.v 1998, už je predaná za 150000 SK najazdených cca 140000 km pri predaji, tak isto servisovaná. Dávaj pozor aby nebola utopená, vyskúšaj klímu, pozri, či nie sú trubky a hadičky "mokré- mastné" od unikajúcej náplne klímy, hlavne ich uloženie pri chladiči dolu, kompresore a pri "expanznom" ventile. Pozri na chladič či na ňom nevidno unikajúcu vodu z chladenia, a odskúšaj či sú funkčné všetky elektrické zámky dverí, pri nasadaní do auta, či ti niečo "nevrzga" spod auta, hlavne v zadnej náprave. Škoda že nemá original rádio. Xavier P307SW 2,0HDI

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...