romikck

vyhrivani zadniho okna

11 posts in this topic

prestalo mi fungovat po stisknuti tlacitka na vyhrivani zadniho okna a zrcatek vyhrivani,asi nejde relatko nebo co??nevite nekdo kde ho najdu??mam tam zapojene i aut.spinani svetel a to mi tim padem take nejde,meril jsem to a na tlacitko mi nejde vubec napeti..dekuji predem vsem za odpoved

Původně zaslal: romikck

prestalo mi fungovat po stisknuti tlacitka na vyhrivani zadniho okna a zrcatek vyhrivani,asi nejde relatko nebo co??nevite nekdo kde ho najdu??mam tam zapojene i aut.spinani svetel a to mi tim padem take nejde,meril jsem to a na tlacitko mi nejde vubec napeti..dekuji predem vsem za odpoved

ked ti na tlacitko nejde napatie ,tak ai tazko to bude relatkom...cez tlacitko vydas signal slabo prudom relatku a on zopne hlavny obvod na vyhrievanie zadneho okna....

co poistka,taka banalna vec..kukal si ci je dobra?:mrk:mrk

Nekoukal a nevim ktera,asi je budu muset projet vsechny...

kukni si to podla schemy na kryte poistiek, ak tam neni prejdi vsetky

Koukni na pojistky v Motorovém prostoru pojistka FM8 ( intenzita 40A ) ohřev zadního okna.

Tak pratele pojistky mam vporadku??nemate nekdo jeste nejaky jiny typ na odstraneni zavady ??

Původně zaslal: marisw

ked ti na tlacitko nejde napatie ,tak ai tazko to bude relatkom...cez tlacitko vydas signal slabo prudom relatku a on zopne hlavny obvod na vyhrievanie zadneho okna....

co poistka,taka banalna vec..kukal si ci je dobra?:mrk:mrk

:D

dobry formulacia odborneho nazvu,, slabo prudom,,:potlesk:D:D:D:D

Možná trochu od tématu tazatele, ale taky mám dotaz na vyhřívání zadního okna, tak ať nedělám nové vlákno:

Přerušilo se mi spojení mezi přívodem a sklem (teda tím plíškem na skle - držet drží, ale neprochází tama proud). Zkoušel jsem to po obvodu přetřít tím vodivým lakem co se s ním spojují přerušené proužky, ale po dvou dnech se to znovu přepálilo (asi je dělaný jen na ty jednotlivé proužky, kde neprochází takový proud). Nevíte co s tím? Co když to zkusím rozehřát pájkou? Myslíte že je ten plech spájený?

Díky.

Nevím to zcela jistě, ale je na to speciální měkká pájka, nezaměňovat s pájkou elektrickou, taví se při nižších stupních než normální cín na pájení. Anebo se stavit k autoelektrikářům, což je nejjistější.:D