Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

cena PP dveří


Yves

Recommended Posts

Původně zaslal: Yves

jelikož se mi povedlo v neděli nabourat mojeho mazlika, tak bych potřeboval vědět kolik stojí nové přední pravé dveře na 206 3Dv. rv 1999, nebo by se mi alespoň hodil jejich objednávací kód, díky

chces kupovat nove, alebo pouzite diele, ak nove tak priamo origo Peugeot alebo nejake repliky.....

Ja by som nesiel do novych, zohnal by som jazdene, dam novy lak a je to vybavene...ak ti to pojde cez poistku tak origo Peugeot....aby ti to bolo preplatene...ale zo svojej penazenky urcitenie..... na SK dvere pod ruku, komple zo sklom, stahovanim skiel, a celym mechanizmo,bez spatneho zrkadla a tapaciru okolo 4000 - 5000Sk + lak 1500 - 2500...podla toho kde.....zmontovat a mas....

no v peugeote nekupis hole dvere za peniaze za ktore by som to urobil ja

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Yves

ja potrebuju vedet cenu jenom toho plechu a polepu na sloupek, zbytek je v poradku a nepotrebuju ho a zajimala by me cena abych se mohl rozhodnout jestli koupit z vrakoviste, nebo origo peugeot

noveholo dvere stoja v SR okolo 8 - 10 litrov....jazdenky okolo3000...myslim holodvere, ten polep budes musiet kupit novy...bo sa neda strhnut zo starych:bojim...a ten tusim okolo450 sk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MrVain

možno s decorom Peugeot nemajú,ale v predajniach s foliami(Baumax,Datamax,Dimex......) maju na výber z dalších stoviek druhou(carbon,3D....) a ked si vypítaš 100x10cm to by malo stačiť na obidvoje dvere cena bude 10% z pôvodnej v Peugeote:super

dakujem za info...a ked mude nahodou trosku ina od ostatnych,tak sa kupai vsetky a prelepim vsetky dvere :papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...