Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zesilovač


jakub106GTI

Recommended Posts

je to asi 3 týdny co jsem měnil baterii na autě a od ty doby co jsem dal novou mi nefunguje zesilovač..Pojistka od baterky je v pořádku,pojistka na zesilovači je taky ok..Nevím čím to muže být vše jsem kontroloval a už fakt nevím.Muže být KO dá se zničit tím že obečla ta baterka?je asi rok starej je to Magnát 1000 4x250:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemělo by.

pokud jsou obě pojistky v pořádku, zkus je ještě vyměnit nekdy pojistak vypadá že je dobrá ale je mrtvá, pak bych skontroloval rem (remote) kabel popř vem kousek drátu a propoj plus kabel a rem kabel jestli se zesík rozeběhne (rozsvítí kontrolka) ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si na to sedl o víkendu a přišel jsem na něco zvláštního co fakt nechápu...Ale určitě na to přijdeme.Takže když jsem vyndal zesik a zkusil ho v jiném autě tak fungoval normálně.přizapnutí rádia se rozsvítil.Tak jsem ho zase zapojil k sobě,zapnu rádio a nic...Vše zapojeno ale nic.Zjistil jsem že do toho nejde štáva.Ale když jsem odpojil baterku na + a dal tam jen kabel od zesiku tak do toho štáva jde.sám jde a se zapojením + nejde.jak je to možný?nevim jestli jsem to vysvětlil dobře....Prostě když je na baterce na + jen zesik tak funguje ale když je na baterku zapojené všechno tak nejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jakub106GTI

Původně zaslal: mk405

pak ti nezbyde než hledat chybu v kontaktu;)

no právě to jsem taky myslel tak jsem to dal natvrdo..a nic:(

snad není takovej problém připojit kabyly jak se patří a u zesíku zkusit žárovkou jestli jsou pod proudem ;) pokud jo chyba je v zesíku, pokud ne je chyba v kabelu;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...