Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pokles napětí ?


RychJ-1

Recommended Posts

Tak jsem si včera všimnul, když jsem stál na parkovišti s nastartovaným motorem, že když otočím volantem do leva, nebo do prava tak pohasnou světla a po chvilce se zase rozsvítí na plný výkon, je to tak půl sekundy.Ten pokles nastana když zabere servo... Ale ten pokles je docela výrazný, řekl bych 50% svítivosti...

Za jízdy jsem si toho nevšiml, nebo spíš nebyla možnost...

Dělám vám to taky,nebo je to nějaká ta závadička...:myslim

[upravil dne 6/12/07 RychJ-1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim , zatim sem si nevšim.

Ale mám takový pocit, že celá síť je v 307mičce nestabilizovaná a nestabilní :)

Servo je plně elektrický, vydává pořád jakési prapodivné zvuky - pořád sem si na to nezvyk. Od volantu je slyšet jakési pískání neboco - no nejspíš banda francouzkých skříktů si tam pohvyzduje.

Ale řek bych, že je to zcela normální. seděl sem i v Meganu a tam to dělá to samé, navíc má řízení ještě jakési zpoždění neboco, tak má člověk pocit, jako by hrál počítačovou hru - zezačátku vcelku nepříjemný.

jinak alternátor dodává šťávu v závislosti na otáčkách. Takže při volnoběhu se klidně může stát, že budou poblikávat světla. Na závadu bych to neviděl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: RychJ-1

Tak jsem si včera všimnul, když jsem stál na parkovišti s nastartovaným motorem, že když otočím volantem do leva, nebo do prava tak pohasnou světla a po chvilce se zase rozsvítí na plný výkon, je to tak půl sekundy.Ten pokles nastana když zabere servo... Ale ten pokles je docela výrazný, řekl bych 50% svítivosti...

Za jízdy jsem si toho nevšiml, nebo spíš nebyla možnost...

Dělám vám to taky,nebo je to nějaká ta závadička...:myslim

[upravil dne 6/12/07 RychJ-1]

servo je plno elektricke......je to normalne...robi to.....

pri zatazeni serva ti jemne poklesne napatie v celom systeme....to servo ma odber ako svina......

mne to tiez robi, absolute nevsimam....ale robi to len na volnobehu,kym alternator nevyraba dostatocny prud....nad urcitimi otackami sa to vyreguluje a uz to tam neni.....

Je to teda sposobene vysokym odberom servo motoru...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...