Sign in to follow this  
Followers 0
feldo

Airbrush

15 posts in this topic

taky jsem uvažoval o něčeme podobným ale stačila by mi i nějaká fešná nálepka za rozumnou cenu :)

Jo, autíčko pěkný (sice ne můj vkus - na mě je to dost přeplácnutý - pouťová atrakce) - ale to na fotce má zasebou úprav poněkud více, žeano. Pokud takhle "vohákneš" "sériovku", tak to bude nejspíš akorát trapas.

A navíc, pokud to auto používáš denně pro běžný účely, tak bych to nedoporučoval už tuplem.

Tyhle auta "viz fotka výše" sou dělaný na výstavy, ne na běžnej provoz. Navíc, až vyrosteš z puberty, tak se toho budeš těžko zbavovat, bo to bude téměř neprodejný, nebo těžce pod cenou. Tuning je sakradrahá věc a ocení ho jen tuneři.

Ale jinak snění a fantazii se meze nekladou :super

Je fakt že celkovej dojem dotváří mnoho detailů, ten lak je jen třešnička na dortu. Já bych to viděl že začnu kolesama, křídlem a duplexem, no a pak popřemejšlím nad zbytkem. Počítám že tak do pěti, šesti let bych moh před barákem parkovat podobnou káru jako na obrázku výše :D

Hodně se mi líbí výdech v blatníku, kupodivu ani ten bodykit nevypadá vůbec zle. Je to pěkně dotažený do detailu, parádička. Zadní světla nemusím a křídlo mi připadá moc velký. CC má zadek řešenej poměrně specificky, když křídlo, tak jen nějakou decentku.

No zkrátka, až budeš mít auto nově láknutý, nezapomeň hodit fotky :super

Měním názor na bodykit - Přední nárazník je naprosto hnusnej, přídavný světla v něm moc velký a ta hrůza na kapotě - škoda mluvit :D

Původně zaslal: MirasCC

Měním názor na bodykit - Přední nárazník je naprosto hnusnej, přídavný světla v něm moc velký a ta hrůza na kapotě - škoda mluvit :D

No asi maš pravdu mne sa asi pači len to striekanie A povytiahnute blatníky:super:super:super:super

Původně zaslal: feldo

No asi maš pravdu mne sa asi pači len to striekanie A povytiahnute blatníky:super:super:super:super

Jj, vytažení blatníků je super. I ty prahy a zadní nárazník se mi líbí.

Ja to asi dam streknut.Nenormalne sa mi to páči.:myslim:myslim:myslim:super:super:super:super:super

Tak ta kopota je hrozná,,,A řekla bych, že ze všech barev ve kterých jsem 206cc viděla, tak v modré je nejhezčí:mrk Ale ta kombinace modrá+oranžová je hustá:potlesk

Ja to asi dam streknut.Nenormalne sa mi to páči.:myslim:myslim:myslim:super:super:super:super:super

Tak ta kopota je hrozná,,,A řekla bych, že ze všech barev ve kterých jsem 206cc viděla, tak v modré je nejhezčí:mrk Ale ta kombinace modrá+oranžová je hustá:potlesk

Původně zaslal: sapikuv

:D:DPohoda ved ani mne sa vsetko nepači ale orange moooooožem:D

Tak mě napadlo, že oranžové cc by mohlo vypadat dost hustě. V nějakém hrubém odstínu oražové :super