Sign in to follow this  
Followers 0
Dundee

Ot: Alu disky škoda

11 posts in this topic

Ahojte všichni, mám dotázek ohledně alu na starý šáde (100-130) s roztečí 4x 130: Jaké jejich druhy se dělaly? Vím o kolech Meteor (kopretiny), Meteor II, Jupiter I a III (vekterých nevidim rozdíl). Dělaly se i jiné? Dají se dnes sehnat nové alu s touto roztečí? Hledal jsem, ale nezadařilo se. Díky všem...

nove jsem taky nikde nevidel, pokud nepomohl pan google, tak ti uz asi nepomuze nic.. leda nechat udelat na zakazku... Pokud mas nejakeho znameho co dela na cnc a sezenes nekde kus slitiny za dobrou cenu... :D

Na Škodlivky se hodně používaly kola Mangels v chromu,nebo zkusit podložky se změnou rozteče.

Původně zaslal: Dundee

Ahojte všichni, mám dotázek ohledně alu na starý šáde (100-130) s roztečí 4x 130: Jaké jejich druhy se dělaly? Vím o kolech Meteor (kopretiny), Meteor II, Jupiter I a III (vekterých nevidim rozdíl). Dělaly se i jiné? Dají se dnes sehnat nové alu s touto roztečí? Hledal jsem, ale nezadařilo se. Díky všem...

Nebylo by lepší se ozvat nějakému škodovákovi z nějakého škoda klubu? :papa

Původně zaslal: Marcel505

Nebylo by lepší se ozvat nějakému škodovákovi z nějakého škoda klubu? :papa

Marceli, copak tady není dost bývalých majitelů škodovek, kteří byli pro svůj mladoboleslavský poklad zapálení stejně jako nyní do svého fracouzského pokladu;):P

Tak jsem narazil ještě na Apolla a závodní "loukotě";) Ještě nějaký další typy kol?