Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Univerzalni katalyzator - vase zkusenosti?


p406b

Recommended Posts

Původně zaslal: Béďa

Bosal patri mezi tu lepsi druhovyrobu.. pak jeste neni spatna volba ani Walker;)

Já teda nevím jak je to u katalyzátorů, ale co se týče výfuků, tak Bosal je momentálně to nejhorší co se dá sehnat. Nebýt letní akce na výfuky v Autokelly, tak o Bosalu ani nepřemýšlím. Problém je totiž v tom, že aby byl cenově konkurenceschopný, snížil tloušťku materiálu a tím rapidně i životnost, takže pokud vydrží na celoročně užívaném autě déle než dva roky, je to úspěch. Walker je na tom líp, ale existují výrobci, kteří nabízí dvouplášťové, oboustranně pohliníkované výfuky a tam už je životnost jinde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Minuli mesic jsem menil stredni dil vyfuku a ten kat. jsem mel venku a vypadal normalne, dle opravare je zanesenej (ten clovek je machr a rodinny znamy,meril tlak v potrubi misto lambda sondy)ale dela jen motory,tak se mi s tim nebude sr.... Da se neco delat s tim katem nebo proste vymena?

[upravil dne 7/12/07 p406b]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

auto je z r.97 a tohle je prvni vetsi vada, ma 90tis a taha i vlek.Takze jinak spokojenost.Ten novej kat ho snad prezije.Pocitam, ze vydrzi jeste min 6let,je garazovany.:mrk

Jeste dotaz - Pouzity kat pry vykupujou za rozumnou cenu? Co je na tom pravdy? Ma nekdo nejaky info?:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...