Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Dotaz pro finanční poradce


Dave405

Recommended Posts

Hledám nějaký zajímavý finanční produkt, do kterého se dá ještě dneska investovat.

Když opominu stavební spoření, penziní připojištění, termínované vklady a spekulování s nemovitostmi, je něco, do čeho se vyplatí ještě investovat, abych měl jistý výnos minimálně 10% bez rizika?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bez rizika neseženeš nic.

Investuj do akcií. Já měl výnos 30% za dva roky. To ovšem platilo pouze do doby před cca měsícem a půl. Pak jsem zainvestoval špatně, ruplo to v americe a o komplet (do poslední koruny) zisk jsem přišel během 10 dnů. A kdybych byl býval nevyskočil, byl bych nyní 30% ve ztrátě. Takhle nyní opět startuji tam, kde jsem před dvěma roky začal ::nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ticcino

Bez rizika neseženeš nic.

Investuj do akcií. Já měl výnos 30% za dva roky. To ovšem platilo pouze do doby před cca měsícem a půl. Pak jsem zainvestoval špatně, ruplo to v americe a o komplet (do poslední koruny) zisk jsem přišel během 10 dnů. A kdybych byl býval nevyskočil, byl bych nyní 30% ve ztrátě. Takhle nyní opět startuji tam, kde jsem před dvěma roky začal ::nevim

Co se týče akcií, investoval bych asi jedině do firmy, ve které pracuji. Tam znám historii hospodaření od počátku a vím, jaký je trend v nejbližších dalších letech, čímž riziko minimalizuji.

Ale chtěl bych raději něco konzervativnějšího.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ticcino

Bez rizika neseženeš nic.

Investuj do akcií. Já měl výnos 30% za dva roky. To ovšem platilo pouze do doby před cca měsícem a půl. Pak jsem zainvestoval špatně, ruplo to v americe a o komplet (do poslední koruny) zisk jsem přišel během 10 dnů. A kdybych byl býval nevyskočil, byl bych nyní 30% ve ztrátě. Takhle nyní opět startuji tam, kde jsem před dvěma roky začal ::nevim

Jo jo, teď je propad a doba vhodná k nákupu. Zvažuju, jestli to risknout a začít si hrát s akciemi, nebo jestli se na to raději vyprdnout...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Na Konzervativní investování je výnos 10% moc ... to počítej se zajištěným kolem 3% ... :nevim

Kdyby to nebylo možné, tak to sem nepíšu. Mám už něco v merku, jen jsem byl zvědavý, jestli něco nevypadne z řad členů peugeot-clubu :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zveřejňovat zde své investiční záměry nebudu, ale tech 10% je reálných. V podstatě ještě vyšších výnosů jde dosáhnout přeleváním peněz mezi jednotlivými samostatnými produkty zde masově rozšířenými, ale na to jsem moc lenivý. Jde mi o to někam vrazit peníze a dál se o to nezajímat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me nabizel nedavno znamy nejake investovani do akcii s navysenim 6% je to nejaky produkt, ted nevim jake banky, ale jde o to, ze kupuji akcie vseho, treba GM a VW a jete nejakych sikmoocek, no a kdyz se nedari v evrope, tak se dari v americe nevo v na vychode, takze tak jako tak by jsi na tom mel vydelat.... :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ticcino

Tak proč se ptáš kam dát prachy, když říkáš že 10% je reálných? Nemusíš zveřejňovat svoje záměry. Stačí když poradíš nám neznalým :)

Toto vlákno jsem nezaložil proto, abych zde rozdával rady jak výhodně investovat, ale proto abych se dověděl něco nového :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ART

Tak Ty chceš tady od kohokoliv poradit jak výhodně a bez rizika investovat.. Přičemž tvrdíš že zatím o něčem slušným víš ale o to Ty se nepoděliš icon_cool.gif To bych se s Tebou tedy nědělil... :cool:

Ano, přesně tak. Zajímalo mě jen, jestli někdo nepříjde s něčím zajímavým, o čem nevím. Je to taky uvedeno v úvodu tohoto vlákna - HLEDÁM, ne nabízím. Myslím, že je to napsáno srozumitelně, pokud né, tak se omlouvám.

Kam a jakým způsobem ukládám své finance zde opravdu zveřejňovat nebudu

Pokud nemá nikdo nic k tématu, tak to můžem uzavřít. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...