Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vibrace od zadni napravy


Georginek

Recommended Posts

Zdravim, kamos ma 306 a vibruje mu za jizdy a pri brzdeni cely auto....... Popisu to trochu podrobneji....

Koupil letni gumy 195/50 r15 a prvni rok to bylo vcajku, dal zimni a pak zas letni a zaclo mu to vibrovat PRI bzdeni mezi 50-80 a pri vyssich rychlostech to bylo jako bouchani........... Kdyz dobrzdoval pomalu tak to jako by cukalo-od bubnu. Nechal teda vymenit komplet bubny,pakny,samostavy,loziska,novy tlumice, vsechny 4 silentbloky zadni napravy a dela to porad.......Ted mu to zacalo delat i na standartnim rozmeru 185/65 na 14 ted tam ma zimace..... A vibruje to taky I KDYZ NEBRZDI pri jizde mezi 130-160....takovy bouchani od zadni napravy.... Kola jsou na 100procent kulata, geometrii ma taky OK, tak a ted BABO PORAD.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak kola má snad vyvážený,silentbloky nové,bubny taky....prostě celej zadek a když za jízdy přibrzdí ručkou tak to vybruje?jestli jo tak to je na brzdách.jestli ne,tak ať koukne i na házivost předních kotoučů protože se ty vybrace přenášej jak pr*se.mě to dělalo taky-při brždění se mě začalo klepat auto jako sviň.připadalo mi,že to jde od předu(kotouče i desky sem měl nové.tak sem zkusil přibrzdit ručkou a to byl rachot a klepot.takže ty to můžeš mít třeba obráceně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No na brzdach by to byt mohlo, kdyz zatahne rucku tak mu to vibruje, takze vymenit pakny????? Ale NEJZAJIMAVEJSI na tom a taky NEJDEBILNEJSI je ze mu to vibruje i treba mezi 120-145 stejnym zpusobe, jako kdyz brzi....Pritom nebrzdi.....{pravda dela to trochu min ale ne o moc} A to je divny....

Jinak od predni napravy to nebude pac sou vymeneny i kotouce a desticky....

[upravil dne 12/12/07 Georginek]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě ručka ... jestli má ABS tak mu může kopat fakt jen lehce a proto "nemáš pocit" že to brzdí nebo tak něco.... kámoš to na 306 taky zažil. Pomohlo to, že tu ručku asi týden nepoužíval a předtím jí rozhýbal co to šlo (ikdyž tomu taky nevěřil) ... ovšem jestli jsi koumal brzdy tak nevím nó ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...