Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

406 - přepážka na boční strany výklenku kufru


OK406

Recommended Posts

Jistě se každému stalo, že si do výklenku v kufru dal nějakou věc, ale ta mu při jízdě spadla. Lze tomu zabránit použitím textilního popruhu, na který přišijeme suchý zip. Pak už stačí jen si rozměřit umístnění, aby věci nepropadli či nepřepadli. Šířka popruhu může být libovolná. Suchý zip se nedává po celé délce popruhu, ale jen na začátek ( viz fotka). Samozřejmě, že to neudrží těžké věci ale různé krabičky apod. to udrží. Levá strana - pod víkem je umístnění pro cd měnič:

post-0-1410959730546_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrej napad. Ja v kufru vozim skladaci prepravku kde mam deku a podobny veci,protoze oba bocni vyklenky mam plne:grr (navigace+zesik a changer:D) a na obou je origo viko,coz je supr. Ale ja mam kombajn:myslim

ps: čim lepsi vybava, tim min prostoru pro kutily.:(:mad::D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK406

Na tvém horním obrázku je vidět ten deklík v tapecu, co se odklopí a teprve pod jeho úrovní je "utopený" měnič??

Edit: koukám, že vyndat celé boční obložení, vzhedem k tvaru nebude snadné.

[upravil dne 6.12.07 Kdo]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kdo

Nejspíš jsou jen tyto tři možnosti. Buď měnič s tím deklíkem, nebo plastový kaslík, nebo prostě nic.

Máš namysli využití bočního prostoru u sedanu? Tak ano. Já mám na pravé straně pouze odkládací (viz horní fotka).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Máš namysli využití bočního prostoru u sedanu? Tak ano. Já mám na pravé straně pouze odkládací (viz horní fotka).

Jj, mluvím o sedanu - levá strana. Na pravé nemám nic, jen ten "výklenek" na obložení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kdo

Původně zaslal: OK406

Máš namysli využití bočního prostoru u sedanu? Tak ano. Já mám na pravé straně pouze odkládací (viz horní fotka).

Jj, mluvím o sedanu - levá strana. Na pravé nemám nic, jen ten "výklenek" na obložení.

Tak zkus se poptat na vrakovišti. Pokud budeš mít cd měnič, tak je to dobrá věc. Nepráší se na něj a je nejen chránění před nárazem, ale můžeš použít po zavření víka i jako odkládací místo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...