Sign in to follow this  
Followers 0
OK406

406 - přepážka na boční strany výklenku kufru

17 posts in this topic

Jistě se každému stalo, že si do výklenku v kufru dal nějakou věc, ale ta mu při jízdě spadla. Lze tomu zabránit použitím textilního popruhu, na který přišijeme suchý zip. Pak už stačí jen si rozměřit umístnění, aby věci nepropadli či nepřepadli. Šířka popruhu může být libovolná. Suchý zip se nedává po celé délce popruhu, ale jen na začátek ( viz fotka). Samozřejmě, že to neudrží těžké věci ale různé krabičky apod. to udrží. Levá strana - pod víkem je umístnění pro cd měnič:

post-0-1410959730546_thumb.jpg

dobry, nebo je taky reseni za 500Kc koupit odkladaci kastlik primo u Peugeotu ;) na vyobrazeni pod cislem 7

post-0-14109597306111_thumb.jpg

Ale je varianta s cd měničem viz díl č. 15, kde je otvírací obložení pro vstup k changeru:

post-0-14109597307329_thumb.jpg

Číslo 17 je izolovaná schránka např. v létě na potraviny či pití apod. Dobrá věc.:myslim:super

Dobrej napad. Ja v kufru vozim skladaci prepravku kde mam deku a podobny veci,protoze oba bocni vyklenky mam plne:grr (navigace+zesik a changer:D) a na obou je origo viko,coz je supr. Ale ja mam kombajn:myslim

ps: čim lepsi vybava, tim min prostoru pro kutily.:(:mad::D

OK406

Na tvém horním obrázku je vidět ten deklík v tapecu, co se odklopí a teprve pod jeho úrovní je "utopený" měnič??

Edit: koukám, že vyndat celé boční obložení, vzhedem k tvaru nebude snadné.

[upravil dne 6.12.07 Kdo]

Já tam mám takovej plastovej šuplík. Myslím, že je to ta 7. Naproti tomu není nic:myslim

Kdo: ano, po otevření ,,deklíku" je ke spodku karoserie připevněna kovová konstrukce, která je na gumě. Do ní se zasouvá cd měnič (changer):

post-0-14109597308078_thumb.jpg

A zde pouze kovová (plechová) konstrukce), do které se cd měnič zasouvá (v současné době je nefunkční:( ):

post-0-14109597308317_thumb.jpg

Jak kdo a podle výbavy. Jinak si lze ten šuplík koupit a díru si pak do obložení udělat.:myslim

Nejspíš jsou jen tyto tři možnosti. Buď měnič s tím deklíkem, nebo plastový kaslík, nebo prostě nic.

Původně zaslal: Kdo

Nejspíš jsou jen tyto tři možnosti. Buď měnič s tím deklíkem, nebo plastový kaslík, nebo prostě nic.

Máš namysli využití bočního prostoru u sedanu? Tak ano. Já mám na pravé straně pouze odkládací (viz horní fotka).

Původně zaslal: OK406

Máš namysli využití bočního prostoru u sedanu? Tak ano. Já mám na pravé straně pouze odkládací (viz horní fotka).

Jj, mluvím o sedanu - levá strana. Na pravé nemám nic, jen ten "výklenek" na obložení.

Původně zaslal: Kdo

Původně zaslal: OK406

Jj, mluvím o sedanu - levá strana. Na pravé nemám nic, jen ten "výklenek" na obložení.

Tak zkus se poptat na vrakovišti. Pokud budeš mít cd měnič, tak je to dobrá věc. Nepráší se na něj a je nejen chránění před nárazem, ale můžeš použít po zavření víka i jako odkládací místo.