Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Viděli jste mikuláše, anděla a čerty??


OK406

Recommended Posts

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Pegoo

No to ja žadného nepotkal,za to jsem málem do jednoho najel.Ležel na půl v silnici a na půl pred moji brankou.Vylezl jsem z auta a říkam člověče děte se válet jinam odpověď žádná.Začal jsem sním lomcovat,zvyšovat hlas jako vole co se tu válíš táhni domů a podobně.Pak jsem začal prosit ,člověče neblázni vstávej běž domů vždyť je zima nastydneš.No a co zamumlal,táhlo to zněho jak z lihovaru.V tu chvilku co to vypustil z huby jsem mu ji lehkou bacil pohlavě.No co se nestalo, upadly rohy,paruka a rozlila se lahev s vodkou co ten čert držel v tlapě.Potom jsem se zahleděl do jeho tváře a v duchu si říkám co to je za hovado čertovo.V tu chvily se rozsvítilo naproti u sousedů,vylezla sousedka a já ji říkám holka tady se válí čert.Sousedka přijde blíž a nakloní se a začne nadávat ................................ vše bylo sprosté tak to nepíšu.V tu chvily se čert začal probouzet a mumlat neco polip...neser....... a vtom okamžiku i já zahlédl kdo vlastně je čert.Čert nebyl čert, ale soused.Sousedka si čerta odvedla věřte nebylo to nic příjemného hlavně pro čerta ,těch keců,nadávek ....... Ptáte se co čert no dobrý dnes nebyl v práci,nejedl teda krom česnečky,moc ani nepil,ale zato hodně ležel a hodně si toho od sousedky vyslechl. Určitě ho bude hlava bolet i zítra,no to bylo keců.

Chudák čert, mají to těžké no:D:D:D

To víš čert a káča noo.:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já měl krásnej poetickej zážitek s Mikulášem. Bylo mu asi 11 let, odpojil se na chvíli od své skupiny a zaběhl ke mně, když jsem právě před barákem měnil u Peginy kola za zimní. Přilákalo ho modré podsvícení podvozku, což dal najevo obdivným zvoláním "pane, ty vole, to je teda hustý podsvícení". Pak si všiml na zadním platě vlaječky Peugeot Clubu (ještě ze Štiřína) a ptal se, co to je za klub. Řekl jsem mu, že to je klub pro ty, co se hodně zajímají o Peugeoty. Kluk chvíli stál, zasněně hleděl do dáli a pak povídá: "Já se teď hodně zajímám o holky". A protože se ode mě žádné rady ohledně klubu vhodného pro něj nedozvěděl (dusil jsem se smíchy), smutně se po chvíli rozloučil a opět se připojil ke svému andělovi s čertem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Garfield

Já měl krásnej poetickej zážitek s Mikulášem. Bylo mu asi 11 let, odpojil se na chvíli od své skupiny a zaběhl ke mně, když jsem právě před barákem měnil u Peginy kola za zimní. Přilákalo ho modré podsvícení podvozku, což dal najevo obdivným zvoláním "pane, ty vole, to je teda hustý podsvícení". Pak si všiml na zadním platě vlaječky Peugeot Clubu (ještě ze Štiřína) a ptal se, co to je za klub. Řekl jsem mu, že to je klub pro ty, co se hodně zajímají o Peugeoty. Kluk chvíli stál, zasněně hleděl do dáli a pak povídá: "Já se teď hodně zajímám o holky". A protože se ode mě žádné rady ohledně klubu vhodného pro něj nedozvěděl (dusil jsem se smíchy), smutně se po chvíli rozloučil a opět se připojil ke svému andělovi s čertem...

a tys mu nemoh poradit alespon ohledne tech holek:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Garfield

Já měl krásnej poetickej zážitek s Mikulášem. Bylo mu asi 11 let, odpojil se na chvíli od své skupiny a zaběhl ke mně, když jsem právě před barákem měnil u Peginy kola za zimní. Přilákalo ho modré podsvícení podvozku, což dal najevo obdivným zvoláním "pane, ty vole, to je teda hustý podsvícení". Pak si všiml na zadním platě vlaječky Peugeot Clubu (ještě ze Štiřína) a ptal se, co to je za klub. Řekl jsem mu, že to je klub pro ty, co se hodně zajímají o Peugeoty. Kluk chvíli stál, zasněně hleděl do dáli a pak povídá: "Já se teď hodně zajímám o holky". A protože se ode mě žádné rady ohledně klubu vhodného pro něj nedozvěděl (dusil jsem se smíchy), smutně se po chvíli rozloučil a opět se připojil ke svému andělovi s čertem...

:D :D :D :D pukám tu smíchy:D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Garfield

Já měl krásnej poetickej zážitek s Mikulášem. Bylo mu asi 11 let, odpojil se na chvíli od své skupiny a zaběhl ke mně, když jsem právě před barákem měnil u Peginy kola za zimní. Přilákalo ho modré podsvícení podvozku, což dal najevo obdivným zvoláním "pane, ty vole, to je teda hustý podsvícení". Pak si všiml na zadním platě vlaječky Peugeot Clubu (ještě ze Štiřína) a ptal se, co to je za klub. Řekl jsem mu, že to je klub pro ty, co se hodně zajímají o Peugeoty. Kluk chvíli stál, zasněně hleděl do dáli a pak povídá: "Já se teď hodně zajímám o holky". A protože se ode mě žádné rady ohledně klubu vhodného pro něj nedozvěděl (dusil jsem se smíchy), smutně se po chvíli rozloučil a opět se připojil ke svému andělovi s čertem...

chceš mi tvrdit žes menil kola až teď ?:myslim:roll:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: Garfield

Já měl krásnej poetickej zážitek s Mikulášem. Bylo mu asi 11 let, odpojil se na chvíli od své skupiny a zaběhl ke mně, když jsem právě před barákem měnil u Peginy kola za zimní. Přilákalo ho modré podsvícení podvozku, což dal najevo obdivným zvoláním "pane, ty vole, to je teda hustý podsvícení". Pak si všiml na zadním platě vlaječky Peugeot Clubu (ještě ze Štiřína) a ptal se, co to je za klub. Řekl jsem mu, že to je klub pro ty, co se hodně zajímají o Peugeoty. Kluk chvíli stál, zasněně hleděl do dáli a pak povídá: "Já se teď hodně zajímám o holky". A protože se ode mě žádné rady ohledně klubu vhodného pro něj nedozvěděl (dusil jsem se smíchy), smutně se po chvíli rozloučil a opět se připojil ke svému andělovi s čertem...

chceš mi tvrdit žes menil kola až teď ?:myslim:roll:D:D

Záleží na tom jestli jezdil jak napadlo, teď to slezlo a je celkem teplo...i když pod 7°C by měly bejt už zimáky..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: Garfield

No jo, u 306-té jsem měnil kola až teď, dřív jsem to nestihl. Proto jsem doteď jezdil 205-kou, která má zimní kola už měsíc. Zas takovej sebevrah nejsem, abych na letňácích jezdil na sněhu po Liberci. ;)

:super Ty jezdíš po Liberci?

Ano, neb odsud pocházím. Zrovna teď jsem v Rochlicích a koukám, jak mi na auto přes noc napadal bílej sajrajt. Asi zas ujedu do Prahy, tam je teplejc :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Garfield

Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: Garfield

No jo, u 306-té jsem měnil kola až teď, dřív jsem to nestihl. Proto jsem doteď jezdil 205-kou, která má zimní kola už měsíc. Zas takovej sebevrah nejsem, abych na letňácích jezdil na sněhu po Liberci. ;)

:super Ty jezdíš po Liberci?

Ano, neb odsud pocházím. Zrovna teď jsem v Rochlicích a koukám, jak mi na auto přes noc napadal bílej sajrajt. Asi zas ujedu do Prahy, tam je teplejc :-)

Já sem z Kunratic:D Mno já ho mám momentálně naštěstí v garáži, protože sem chtěl aspoň trochu přepucnout okna, abych něco taky viděl:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...